Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Türkiye İş Bankası, 2022 yaz sezonunda evlilik hazırlığında olanlara müjde niteliğinde kampanyasını açıkladı. İş Bankası, evlilik hazırlığında olan çiftçilere evlilik kampanyası sunuyor. İş Bankası evlilik kampanyasıyla 30 Eylül’e kadar belirli sektörlerdeki seçili firmalardan Maximum kredi kartı ile yapılacak alışverişlere özel indirim ve taksit fırsatlarından yararlanma imkanı sunuyor. İşte İş Bankası’nın evleneceklere özel Maximum kart evlilik kampanyasının detayları!

İş Bankası’ndan Evlenenlere Özel Evlilik Kampanyası

Evlilik hazırlığında olanların karşılaştıkları yüklü evlilik masraflarında destek sağlayan İş Bankası’nın evlilik kampanyasının detayları açıklandı. Maximum kredi kartı sahiplerinin yararlanabildiği evlilik kampanyası 22.06.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında İş Bankası’nın Maximum kredi kartı ile belirlenen sektörlerdeki seçili firmalarda yapılan tüm harcamalar için özel indirimlerden ve taksit avantajlarından yararlanılabiliyor.

Maximum kredi kartı evlilik kampanyası kapsamında araç kiralama, balayı, beyaz eşya, kuyum, mobilya ve smokin sektörlerindeki seçili firmalardan yapılacak Maximum kart ile ödemelerde taksit veya özel indirim oranlarından yararlanılabiliyor.

İş Bankası Evlilik Kampanyasında Hangi Firmalardan Alışveriş Yapılabilir?

İş Bankası’nın duyurduğu evlilik kampanyasından yararlanabilmek için 30 Eylül’e kadar Maximum kredi kartı ile belirli sektörlerdeki seçili firmalardan alışveriş yapılması gerekiyor. Kampanya kapsamında geçerli olan sektörler ve anlaşmalı olan firmalara göre yararlanabilecek avantajlara dair detaylarda belli oldu. Buna göre;

  • Altınyıldız Classics’te yapılacak smokin alışverişlerine anında 300 TL indirim
  • Atasay’da yapılacak alışverişlerde altın ürünlerine %10, pırlanta ürünlerine %20 indirim
  • Europcar’da yapılacak alışverişlere %35 indirim
  • Mobilya ve beyaz eşya sektöründe %0 faizle taksit
  • Pazarama’da beyaz eşya çeyiz seti alımlarında 10.000 TL ve üzeri için 1.000 TL indirim
  • Seyahat ve konaklama harcamalarına %0 faizle taksit
  • Tatilbudur’da yapılacak 7.000 TL ve üzer rezervasyon işlemleri için 400 TL indirim
  • Vestel’den yapılacak ankastre seti alımlarında %15 indirim
  • Vivense’den yapılacak alılverişlere ek 5 taksit ve %8 indirim

Şeklinde avantajlar sunuluyor. 

Kampanyada yer alan alışveriş sektörleri ve sağlanan taksit veya indirim avantajlarının detaylarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için İş Bankası Müşteri Hizmetleri ve İş Bankası şubeleri tarafından destek sağlanıyor.