Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Online olarak bankaların müşterisi olabilmeniz artık mümkün. Özellikle salgın döneminde büyük zorluklara neden olan, uzaktan banka müşterisi olamama sorunu, İŞ Bankası tarafından başlatılan yeni uygulamayla artık bir sorun olmaktan çıktı. Artık cep telefonunuza indirdiğiniz İşCep uygulamasında bulunan “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini tıklayarak, birkaç dakika içerisinde işlemlerinizi tamamlayıp, İŞ Bankası müşterisi olabiliyorsunuz.

Uygulamanın tanıtılması için İş Bankası tarafından başlatılan yeni kampanyayla banka müşterisi olanlar, çeşitli avantajlarla da karşılaşıyor. İsterseniz İşCep uygulaması aracılığıyla banka müşterisi olarak 200 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. Ya da Pazarama’ dan indirim kuponu, faizsiz Taksitli Nakit Avans avantajı ve ücretsiz havale ve EFT avantajlarından faydalanabiliyorsunuz.

İş Bankası İşCep Uygulamasıyla Müşteri Olun 200 TL MaxiPuan Kazanın Kampanyası

İş Bankası mobil uygulaması olan İşCep uygulamasını kullanarak, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğiyle, 31 Aralık 2022 tarihine kadar banka müşterisi olan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya, sadece yeni müşteriler için hazırlanmış. Önceden İş Bankası müşterisi olanlar, kampanyanın avantajlarından faydalanamıyor. İşCep aracılığıyla banka müşterisi olup bu sırada kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan tüm hesap sahipleri. Yaptıkları ilk 200 TL ve üzeri alışverişten 200 TL MaxiPuan kazanıyor. Üstelik kart başvurunuz görüntülü görüşme sırasında onaylandığı zaman, kartınızı online olarak verilen geçici şifreyle kullanmaya başlayabiliyorsunuz.  Dolayısıyla bankaya gitmeden müşteri olabiliyor, kartınız size gelmeden hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Pazarama İndirim Kuponu ve Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Kampanya alternatifli olarak hazırlanmış. 200 TL MaxiPuan kullanmak yerine, İşCep’ le müşteri olanlar, ücretsiz havale/EFT, faizsiz taksitli nakit avans ve Pazarama’ dan indirim kuponu kazanabiliyor. Bu seçenekte 300 TL ile 5.000 TL arası kullandığınız ilk Taksitli Nakit Avans ürünü, faizsiz olarak sunuluyor. Taksitli nakit avans seçeneğini faizsiz olarak 5 ay vadede kullanabiliyorsunuz. 5 Ay vadeli 5.000 TL krediyi, faizsiz olarak kullanma şansınız oluşuyor.

Yanı sıra FAST işlemleri hariç olmak üzere, havale ve EFT için 1 yıl süreyle herhangi bir ücret ödemeden işlem yapabiliyorsunuz. Bunun yanında Pazarama’ da kullanabileceğiniz 50 TL tutarında indirim kuponu avantajını da elde ediyorsunuz.