Anneler günü alışverişleri bu yılda unutmayan İş Bankası, Maximum Kart anlaşmalı mağazalarda ve belirli kategoride yapılan alışverişlerde geçerli olmak üzere 100 TL MaxiPuan kazanma şansı sunuyor. 24 Mayıs 2022 tarihine kadar devam eden kampanya da, züccaciye, kozmetik, özel giyim, aksesuar, kırtasiye, elektronik, çiçek ve ev tekstili kategorilerinden fiziki POS ve Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılan 200 TL ve üzeri ilk harcamanızda 25 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. 200 TL ve üzeri bu kategoride yapılan 4 alışverişten toplamda 100 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız puanların kartınıza yüklenme tarihi 24 Mayıs 2022. Kazanılan MaxiPuanların son kullanma tarihiyse, 30 Haziran 2022. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar geri alınıyor.

İş Bankası Anneler Günü 100 TL MaxiPuan Kampanyası Özellikleri

Anneler günü için alınacak hediyelere katkı sunarak, bu özel günü anmadan geçemeyen İş Bankası, Anneler Günü alışverişlerinden 100 TL’ ye kadar MaxiPuan kazanma şansı sunuyor. Kampanyadan faydalanabilmek için, öncelikle Maximum Mobil uygulamasında bulunan “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyaya katılım gerçekleştirmek gerekiyor. Kampanyaya katılım gerçekleştirilmediğinde, diğer koşullar yerine gelse bile puan kazanımı gerçekleşmiyor.

Katılımı yaptıktan sonra, züccaciye, ev tekstili, çiçek, elektronik, kırtasiye, özel giyim, kozmetik sektörlerinden yaptığınız 200 TL ve üzeri alışverişinizden 25 TL MaxiPuan kazanıyorsunuz. Kampanya müşteri bazında hazırlanmış ve her müşteri bu kampanyadan bir defa faydalanabiliyor. Bununla birlikte, 200 TL ve üzeri alışverişleri bu sektörlerde 24 Mayıs tarihine kadar 4 defa daha gerçekleştirirseniz, toplamda 100 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Kampanya yalnızca Maximum üye işyerlerinde ve Maximum POS cihazlarında kullanıldığında geçerli. Bu sebeple alışveriş yaptığınız yerin, Maximum üye iş yeri olmasına dikkat etmeniz önemli. Online olarak yapılan alışverişlerden puan kazanımı olmuyor. Sadece fiziksel POS cihazlarından ve üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde geçerli.

Online Alışverişler Kampanya Kapsamında Değil

Genellikle online alışverişler için çeşitli kampanyalar hazırlanıyor olması nedeniyle, bu konuda kullanıcılarda bir alışkanlık oluşmuş durumda. İş Bankası Anneler Günü 100 TL MaxiPuan Kampanyası, Fiziki POS cihazlarında ve üye işyerlerinde geçerli olacak şekilde hazırlanmış. Online alışverişler kampanyadan faydalanamıyor.