Bankacılık sektöründeki kampanyalar ile yüzlerce TL hediye kazanma şansı yakalanıyor. Bankalar arasındaki rekabet kapsamında düzenlenen kampanyalar, tüketiciyi çekmeyi hedefliyor. Bu nedenle indirimler, Bonuslar ve çok daha fazla önemli avantajı da tüketiciye getiriyor. Pandemi döneminde kullanımı ve talebi artan dijital bankacılık ağına yönelik kampanyalarda gündemde bulunuyor. İş Bankası’nın İşCep uygulamasına özel kampanyasına katılarak 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

İş Bankası İşCep ile Müşteri Ol 200 TL Kazan

Türkiye İş Bankası, dijital bankacılık altyapısını genişletmek ve temassız bankacılık hizmetlerini yaygınlaştırmak için özel kampanyalar düzenliyor. İş Bankası’nın mobil şubesi olan İşCep uygulamasına yönelik çok sayıda avantajlı kampanyası bulunuyor. Bunlar arasında henüz İş Bankası müşterisi olmayan ve müşteri başvurusunu İşCep uygulaması üzerinden yapanlara 200 TL değerinde MaxiPuan hediye kampanyası da yer alıyor.

İşCep uygulaması üzerinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, çevrimiçi onay ve görüşme sonucunda dakikalar içerisinde İş Bankalı olunabiliyor. Kampanya kapsamında taahhüt edilen 200 TL değerindeki MaxiPuan’ı kazanabilmek için İşCep üzerinden müşteri olduktan sonra İş Bankası Bankamatik kartına veya İş Bankası kredi kartına başvuru yapmalısınız. Başvurunuzun onaylanmasından sonra İş Bankası kredi ve banka kartınızla yapacağınız tek seferdeki ilk 200 TL ve üzeri harcamanıza 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilirsiniz.

İş Bankası 200 TL MaxiPuan Hediyesi

İşCep uygulamasından İş Bankası müşterisi olduktan sonra Bankamatik kartınız veya Maximum kredi kartınızla yapacağınız tek seferdeki ilk 200 TL ve üzeri alışverişinize 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilirsiniz.

İş Bankası tarafından sunulan kampanya 1.01.2022 ile 31.12.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında 31.12.2022 tarihine kadar İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olmak için başvuruda bulunanlar faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında koşulların sağlanması neticesinde ilgili ayı takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde kazanılan 200 TL değerindeki MaxiPuan ilgili karta yüklenir. MaxiPuan’ların yüklenmesinden sonra başlayan 10 günlük süre içerisinde tamamının kullanılması gerekmektedir. Bu sürede kullanılmayan MaxiPuan bakiyesi(bu kampanyadan gelen) otomatik olarak silinecektir. Bu yüzden kampanyada belirtilen koşullara uygun olarak İş Bankası üye işyerlerinde yapacağınız işlemlerinizde tamamını kullanmanız gerekir.