Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Bugünlerde birçok kişi estetik operasyonları için ülkemizi tercih ediyor. Bu kişilerden birisi de TikTok ve OnlyFans fenomenlerinden birisi olan Weronika. Weronika kedi gözü ameliyatı olmak için Türkiye'ye geldi ve başarılı bir operasyon geçirdi. Ancak dönerken her şey adeta kabusa döndü. Çünkü kedi gözü ameliyatı olan Weronika'nın uçağa bindiğinde kafası patladı. İşte detaylar!

Ameliyat Oldu Kafası Patladı

Estetik operasyon için başka ülkelerden Türkiye'ye gelmek son zamanlarda oldukça trend uygulamalardan birisi haline geldi. Kurlardaki bu son durumlar nedeniyle ülkemizde yurt dışına göre daha ucuz olan sağlık hizmetleri adeta sağlık turizmi adı altında yeni bir turizmin gelişmesine neden oldu. Fakat özellikle de estetik cerrahi operasyonlarda ciddi bir artış gözleniyor diyebiliriz. Yurt dışında yapılacak olan cerrahi operasyonlardan çok daha uygun fiyatlı olmasından dolayı birçok kişi estetik ameliyat için ülkemizi tercih ediyor. İşte bunlardan birisi de hem TikTok'ta hem de OnlyFans'ta fenomen olan Weronika. Weronika da diğer birçok kişi için estetik operasyonunda Türkiye'yi tercih eden isimlerden. Ancak sonrasında başına gelenler adeta bir kabus. Weronika kedi gözü ameliyatı için Türkiye'ye geldi ve başarılı bir operasyon geçirdi. Fakat sonrasında ülkesine dönmek için uçağa bindiğinde kafası patladı.

Uçaktaki Basınç Neden Olmuş

Weronika, ameliyatın hemen ardından ülkesine dönmeye karar verdi ve uçağa bindi. Uçuş esnasında biraz uyumak isteyen fenomen, uyandığında katlanılamayacak kadar büyük bir acı çekmeye başladı. Bunun ardından kısa bir süre sonra garip bir patlama sesi duyduğunu ve bu sesten sonra da kulağının arka tarafından kanla karışık bir sıvı fışkırdığını gördü. Hemen etrafındaki kişilerin yardıma koşması ile birlikte Weronika ve sevgilisi uçaktan inene kadar sargılarla o bölgeye tampon yapmaya çalıştılar. Patlamanın ve o fışkıran sıvının nedeni ise uçaktaki basınç. Çünkü cerrahı kendisine, operasyon esnasında kulağının arkasına sıvı tahliyesi yerleştirdiğini ancak sıvılar tamamen boşalmadığı için basınçtan dolayı derisinin şiştiğini ve dikişlerin yırtıldığını açıkladı. Uçaktan iner inmez doktoru ile iletişime geçen ve bu bilgileri alan Weronika, doktorunun dikişlerinin yenilenmesini ve antibiyotik kullanmasını önerdiğini aktardı.