Türkiye Finans Katılım bankacılığının son yıllarda ki en önemli temsilcilerinden biri durumunda. Banka tarafından ihaleye çıkarılan konutlar arasında, önemli ekonomik fırsatlar oluşturan örnekleri, okuyucularımız için derledik.

Kocaeli’ de Deniz ve Köprü Manzaralı 3+1 Daire 575.000 TL

Kocaeli’ nin Körfez ilçesinde bulunan 5 katlı binanın, 5. Katında bulunan daire, 3+1 oturma düzenine sahip. 125 metrekare olan kullanım alanı ve manzarasıyla benzersiz özelliklere sahip daire, 575.000 lira ilk başlangıç bedeliyle ihaleye çıkarılmış durumda. Daire için Türkiye finans tarafından sunulan konut finansmanı desteği kullanılabiliyor. Dairenin ihalesine katılmak için 27.100 lira teminat bedelinin hizmet bedeli adı altında yatırılması gerekiyor. Kombi ısıtma sistemine sahip olan daire, eşsiz bir fırsat oluşturuyor.

Kocaeli Darıca’ da 2+1 Bahçe Katı Daire 550.000 TL

Darıca ilçesi Osmangazi’ de bulunan daire, 70 metrekare oturma alanına sahip. Bahçe katında yer alan daire, 2+1 oturma düzeniyle inşa edilmiş. Dairenin ihalesine katılmak için yatırılması gereken hizmet bedeli 26.000 lira. Kombi ısıtma sistemli ve önemli fırsat oluşturan bu dairenin ihalesi sırasında minimum artış bedeli, 1.000 TL olarak belirlenmiş. Daire için Türkiye Finans Konut Finansmanı Desteği seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Balıkesir Karesi' de Cadde Üzeri Konumlu 1+1 Daire 400.000 TL

Son yılların en önemli yatırım merkezlerinden biri olan Balıkesir’ de daire fiyatları da son derece süratli biçimde yükseliyor. Bu çerçevede fiyatıyla benzersiz bir fırsat oluşturan bu dairenin, ilk başlangıç fiyatı 400.000 TL. Karesi ilçesinde yer alan dairenin 1+1 oturma düzeni ve 56 metrekare kullanım alanı bulunuyor. Konut finansmanı desteği kullanarak katılabileceğiniz ihale için, 18.900 lira hizmet bedeli yatırılması gerekiyor. Konutta Kombi ısıtma sistemi bulunuyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Ankara Haymana Çatak Mahallesi'nde Kerpiç Ev ve Arsası 140.000 TL

Tek Katlı Kerpiç ev olarak inşa edilmiş konutun, 430 metrekare gibi büyük bir kullanım alanı bulunuyor. Haymana ilçesinde yer alan bu konut için Türkiye Finans, Konut finansmanı desteği kullanılabiliyor. Bu eşsiz fırsat için ihaleye katılma hizmet bedeli 6.600 olarak belirlenmiş. Konutun ihalede ilk satış bedeli 140.000 TL olarak belirlenmiş ve çok önemli bir ekonomik fırsat oluşturuyor.

Ankara Beypazarı Akropol Termal Şehir’ de Natamam 3+1 Dubleks 260.000

178 Metrekare kullanım alanına sahip olarak konumlandırılmış olan bu daire natamam olarak ihaleye çıkarılmış. Bununla birlikte bulunduğu konum ve site, sahip olduğu kullanım alanı ve oturma düzeniyle, benzersiz bir fırsat olarak kullanıcıya sunulmuş durumda. 260.000 TL ilk satış bedeliyle ihaleye çıkarılan bu natamam dubleks, 3+1 oturma düzenine sahip. Dairenin ihalesine katılmak için 12.300 lira hizmet bedeli ödenmesi gerekiyor.