Taşıt sahibi olmak isteyen vatandaşlara büyük müjde ING’den geldi. Şubelere akın başladı.

Günümüzde her vatandaş, kendi aracına sahip olabilmeyi istiyor. Biz de bu isteğimiz doğrultusunda bazı adımlar atıyoruz ve düşlediğimiz aracı satın alabilmek için çaba gösteriyoruz. Fakat bazı zamanlarda gösterdiğimiz çabalar yeterli olamayabiliyor. Yüksek araç fiyatları, ÖTV değerleri, faiz oranlarıyla hepimizi şoke eden taşıt kredileri bizim önümüzde büyük bir sorun oluşturabiliyorlar. İşte siz de bu sorunlardan kurtulmak ve aracınızı alabilmek için büyük bir fırsat bulmak istiyorsanız ING’nin sunmuş olduğu taşıt kredisi kampanyası tam da size göre. Hemen şimdi bu kredi fırsatı ile ING’nin avantajlı dünyasına giriş yapabilir ve uzun süredir hayalini kurduğunuz o araca sahip olabilirsiniz. İşte ayrıntılar!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

ING’nin Avantajlı Dünyasından Yararlanmayan Kalmasın!

ING-2
ING Bankası, ülkemize büyük hizmetler sunan ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için adımlar atan bankalardan biri. Bu zamana kadar sayısız vatandaşı ev ve araba sahibi yapan ING Bank, yine oldukça avantajlı bir kredi fırsatı ile karşımıza çıkıyor. Araç sahibi olmak isteyen müşterilerinin sesini duyan ING Bank, bu taşıt kredisi ile yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Sıfır ya da 8 yaşını doldurmamış 2. el araçlara özel olarak taşıt kredisi imkanı sunan ING Bank; vade sürelerinde ve geri ödeme aşamalarında büyük kolaylıklar sağlıyor. Verdiği araç kredisinde 3 aydan 60 aya kadar vade imkanı sunan ING Bank, şimdiden bu kredisi için oldukça büyük bir talep görüyor. Vade süresi ile müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayan ING Bank’ın sunduğu imkanlar bunlarla bitmiyor. Müşterilerinin geri ödeme noktasında da rahat olmalarını isteyen ING Bank, müşterilerinin gelir düzeylerine göre bir ödeme planı oluşturuyor.

Kaskoda da büyük bir kolaylık sağlayan ING Bank, müşterilerinin satın aldıkları araçlara kendi çatısı altında kasko yapabilme olanağı sunuyor.

Başvurunuzu Bir An Önce Yapın!

ING BANK FOTO

Eğer ING Bank’ın bu büyük fırsatından siz de yararlanmak isterseniz hemen şimdi ING Bank’ın resmi internet sitesine girerek kredi başvurunuzu yapabilir ya da size en yakın ING Bank şubesine giderek taşıt kredisi işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İşte ING Bank’ın avantajlı dünyasından yararlanmak ve taşıt sahibi olabilmek bu kadar kolay.