Acil nakit ihtiyaçlarını nasıl giderceğinizi düşünmeye son: ING'den ihtiyaç kredisi almak, en yakın arkadaşınızdan borç almak kadar avantajlı!

Düzenli birikim yapmak ne yazık ki hepimiz için çok mümkün olmuyor. Birikim yapsak da bir anda doğan ihtiyaçlarımız için birikimimiz yetmeyebiliyor. Kimi zaman sağlık, kimi zaman eğitim, kimi zaman da elektronik ve daha birçok ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek adına, bir anda toplu para bulabilmek, ancak kredi ile mümkün oluyor.

Pandemi koşullarında getirilen yasaklar ve kapanmalar sebebiyle işsiz ve parasız kalan çok kişi için banka kredileri, nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmanın en efektif yolları arasında yer alıyor. Hal böyle olunca kredi talepleri artıyor, bankalar arasındaki rekabet kızışıyor. Bankalar müşteri portföylerini genişletebilmek için girdikleri yarış kapsamında türlü türlü kampanyalar yapıyor. Bu kampanyaların en avantajlıları arasında ise, ING'nin sunduğu kredi yer alıyor.

ING Bankası Benzersiz Bir İhtiyaç Kredisi Sunuyor!

ING 2

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Nakit ihtiyacı olanlara en etkili çözümlerden biri ING Bankası'ndan geliyor. ING, hem bünyesine yeni katılacak müşteriler hem de hali hazırda ING'li olan müşteriler için benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Bu kredi kampanyası kapsamında ilk defa ING'li olacak müşteriler, %1,35'ten başlayan faiz oranlarıyla kredi çekme imkanı yakalıyor.

%1,35 faiz oranı, ilk defa ING'li olacak KKB skoru 1850'nin üzerindeki müşterilere sunuluyor ve 20 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarında geçerli oluyor. KKB skoru 1850'nin altında olan veya kullandığı kredi tutarı 20 bin TL'yi geçen müşterilere ise %1,49 faiz oranı ile kredi veriliyor. 50 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarında vade 36 ay şeklinde belirlenirken, 50 bin TL'yi aşan tutarlarda maksimum 24 ay vade imkanı tanınıyor.

Zaten ING'li Olanlar da Farklı Avantajlardan Faydalanıyor

ing bank-1

Hali hazırda ING'li olan müşterilere ise %1,59 ile %2,59 arasında değişen faiz oranlarıyla ve 36 ayı bulan vade seçenekleriyle avantajlı bir kredi sunuluyor. Faiz oranı kişinin ödeme performansına göre değişiklik gösteriyor. 50 bin TL'ye kadar olan kredi kullanımları için vade süresi 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL'yi aşan tutarlarda maksimum 24 ay vade ile kredi kullanma imkanı tanınıyor.

%1,59 faiz oranı ve 36 ay vade imkanıyla ING'den kullanacağınız 15 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 579,38 TL olarak belirleniyor. Böylece nakit ihtiyacınız karşılanırken geri ödemeler de bütçenizi yormuyor.