Bugün sizler için Türkiye'nin en uygun faizli ihtiyaç kredisini sunan ING'nin ihtiyaç kredilerini anlattık.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Bildiğiniz gibi ülkemizdeki pek çok vatandaş ekonomik sıkıntılarla boğuşmak durumunda kalıyor. Her geçen gün artan fiyatların yanında bir de okul ihtiyaçları, tatil ihtiyaçları, eğlence ihtiyaçları gibi masraflar aile bütçelerine ciddi zararlar veriyor. Bu tip durumlarda ise birçok kişini kendisinin ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla banka banka gezerek en uygun ihtiyaç kredisini bulmaya çalışıyor. Ülkemizdeki birçok banka farklı isimlerde ve farklı türlerde ihtiyaç kredileri fırsatları çıkartıyor, hepsini takip etmek ve içinden en uygununu bulmak ise oldukça zorlayıcı olabiliyor.

Bu nedenle bugün sizler için Türkiye'nin en uygun faizli ihtiyaç kredisini sunan ING'nin ihtiyaç kredilerini anlattık. Eğer siz de yakın zaman içinde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu bankayı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

ING İhtiyaç Kredisi

Türkiye'nin ilk dijital bankalarından olan ING, Türkiye'nin en düşük ihtiyaç kredisi faizini müşterilerine sunuyor. %1,35'lik faiz oranı ve 3 ay ile 36 ay arasında değişen vade oranlarıyla müşterilerinin yüzünü güldüren ING'nin sunduğu bu faiz oranı, Türkiye'deki en uygun ihtiyaç kredisini bizlere getiriyor ancak ING'nin sunmuş olduğu bu faiz oranı sadece ilk kez kredi alacak kişiler ya da kredi notu yüksek kişiler için geçerliliğini koruyor.

Faiz Oranı Bu Meblağdan Sonra Değişiyor!

Ayrıca ING'de herkesin kredi notu, kredi meblağsı ve kredi vadesine göre özel bir faiz oranı çıkıyor. Siz de ING'nin mobil bankacılık ya da web sitesine giderek size uygulanacak faiz oranını öğrenebilirsiniz. Ayrıca ING, tam 80 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor ancak eğer alacağınız kredinin meblağsı 20 bin TL'den fazlaysa, ING'nin uyguladığı faiz oranı yine değişkenlik gösterebiliyor.

Örnek Ödeme Tablosu

Türkiye'nin en uygun ihtiyaç kredisi sunan ING'den kredi almak isterseniz %1,35'ten başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade fırsatları sizleri bekliyor. Eğer ING'den 50 bin TL'lik bir ihtiyaç kredisi alırsanız, 36 ay boyunca ödeyeceğiniz tutar 1895 TL olarak karşımıza çıkıyor. 36 ayın sonunda ise ING'ye toplamda 68 bin TL oluyor.