ING ihtiyaç kredisi, günlük hayatta karşınıza çıkan çok çeşitli ihtiyaçlarınız karşısında size en iyi finansal desteği sunabilecek özelliklere sahip bir kredi. Özellikle yeni gelen müşteriler için oluşturduğu avantajlı kampanyalarla hem ihtiyaçlarınızı ertelememiş hem de onları hiç zorlanmadan karşılayabilmiş olabilirsiniz. İşte ING ihtiyaç kredisine dair aradığınız tüm detaylar!

Hoş Geldin Faizinden Yararlanın!

INGBANK 1

ING Bank’ın yeni gelen müşteriler için harika bir müjdesi var. Banka, ihtiyaç kredilerini yeni gelenler için %1,35’ten başlayan tanışma faizleriyle sunuyor. Krediniz miktar olarak ne kadar ve hangi faiz oranından olursa olsun, eğer yeni bir ING’li iseniz 20.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı %1,35’ten başlayan faiz oranı ile karşılayabilirsiniz.

Turuncu Ekstra Avantajı

ING 2

Bunun yanı sıra Turuncu Ekstra programına dahil olan ING’liler için bankanın sunmuş olduğu ayrı bir avantaj daha söz konusu. Turuncu Kartınız varsa, aylık harcamalarınızın 1.000 TL’sini Turuncu Ekstra Kart’ınız ile yaptığınız takdirde ihtiyaç kredisi faiziniz ne olursa olsun, 20.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, alacağınız nakit iade ile birlikte %1,49 olarak yansır.

%1,35 Faiz Kampanyasından Yararlanma Koşulları

ING 3

 • %1,35 faiz oranından yeni ING Bank müşterileri ya da KKB skoru 1850 ve üstü olanlar yararlanabilir. Bu faiz oranı kredinizin 20 bin TL’lik kısmı için geçerlidir.

 • Turuncu Ekstralı kredilerde sözleşme faizi değişmez ve %1,59’dan başlar 

 • Turuncu Ekstralı krediye yansıyan faiz oranı, kampanya dahilinde yer alan ilk kredi kullanımı için geçerlidir. Çekilebilecek diğer kredileri kapsamaz. 

  Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!
 • İlk kullanımdan sonra çekilebilecek diğer kredilerde mevcut geçerli kampanya faizi %1,59 olarak geçerli olacaktır. 

 • Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faiz oranını kampanya faiz oranından yüksek olursa sözleşme faiz oranı geçerli olur. 
 • Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’idir. Kredi tahsis ücreti üzerinden ayrıca %5 oranında Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. 
 • Dosya masrafı toplam kredi tutarının binde beşidir.
 • Daha önce ING’li olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. 
 • ING Bank, kredi kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirmeye, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etmeye ve hatta uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.