Dünyayı etkileyen covid 19 salgını ile boğuştuğumuz bugünlerde kişisel korumanın önemi bir hayli arttı. Birçok insan kendini koruyabilmek için toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak özel aracıyla seyahat etmeye başladı. Arabası olanlar elbette şanslıydı, aracı olmayanlar ise bir araba almanın yollarını aramaya başladı.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Pandemi süresince halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar, ne yazık ki birçok sektörde üretimi durma noktasına getirerek pahalılığın artmasına sebep oldu. Diğer yandan da iş yerlerinin kapanması sebebiyle birçok insan iş ve gelir kaybına uğradı. Durum böyle olunca, sağlığını korumak için bir araç sahibi olmak isteyenler kimi zaman fiyatların artışı sebebiyle, kimi zamanda iş ve gelir kaybına uğramaları nedeniyle araç alma hayallerinden vazgeçti. Tam o noktada ING imdadımıza yetişti.

Araba Almak İsteyenlere İlaç Gibi Kredi ING'den Geliyor

ıng son

ING Bankası, herkesi araç sahibi yapacak benzersiz bir kredi ürünü sunuyor. Son derece uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri sunan ING taşıt kredisi sayesinde, araç sahibi olmak isteyenler rahat bir nefes alıyor. ING Bank, %1,59 faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleri ile en avantajlı taşıt kredisini veriyor.

Hem sıfır hem de 2. el araçlar için kullanabileceğiniz bu kredisi, 0 km araçlar ile 8 yaşa kadar olan ikinci el araçlar için kullanılabiliyor. Üstelik ING taşıt kredisinin avantajlarından faydalanabilmek için ferdi kaza ve hayat sigortası zorunlu tutulmuyor. Teminat olarak sadece satın alacağınız aracı rehin göstermeniz yeterli oluyor, ek teminat istenmiyor.

ING Günde 47 TL'ye Araç Sahibi Yapıyor!

taşıt kredisi2

ING Bank taşıt kredisi kapsamında alınacak kredilerde sıfır araçlar için nihai fatura değeri ikinci el araçlar içinse kasko değeri 120.000 TL altında olan taşıt kredilerinde vade 60 ay, 120.001 TL - 300.000 TL arasındaki kredilerde  48 ay , 300.001 TL - 750.000 TL arasındaki kredilerde 36 ay ve 750.000 TL üzerindeki kredilerde 24 ay olarak belirleniyor.

ING Bank'tan kullanacağınız taşıt kredilerinde kredi tutarının %0,05'i kadar kredi tahsis ücreti alınıyor. Bu durumda ING'den %1,59 faiz oranı ve 60 ay vade ile kullanacağınız 50.000 TL kredi'nin toplam geri ödemesi 84.392 TL, aylık taksitleri 1407 TL ve kredi tahsis ücreti 250 TL oluyor. Başka bir deyişle ING Bankası günde 47 TL'ye araç sahibi yapıyor. Size de bir an önce kredinizi kullanıp yeni aracınızın keyfini sürmek kalıyor.