Ekranların sevilen oyuncularından olan Hazal Kaya ve ali Atay çiftinden ikinci çocuklarının ismine ilişkin yepyeni bir haber geldi. 6 yıllık beraberliğin ardından 2019 yılında nikah masasına oturan ve sanat camiasının gerçekten de en çok sevilen çiftlerinden olan Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin ilişkileri de yaptıkları işler gibi kaliteli bulunuyor. Hayranları tarafından merakla izlenen genç çift, 2019 yılında evlenir evlenmez aynı yıl çocukları Fikret Ali dünyaya gelmişti. Ünlü çift son günlerde Fikret Ali'nin ardından ikinci bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanıyorlar. Bebeğin ismini ise Hazal Kaya sevenlerine açıkladı. İşte detaylar!

Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Ayrılık Dedikodularına İnat!

Hazal Kaya ve Ali Atay çiftine ilişkin son zamanlarda ayrılacaklarına dair bir dedikodu ortaya atılmıştı. Ancak bu dedikodunun ömrü o kadar kısa oldu ki, genç çiftten bu dedikoduyu saniyesinde unutturacak bir haber adeta gündeme düşüverdi. 6 yıllık birlikteliklerinin ardından 2019 yılında dünya evine giren genç çift, aynı yıl oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına almışlardı. Geçtiğimiz günlerde ise sevilen oyuncular Fikret Ali'nin bir kız kardeşinin olacağı haberini sevdikleri ve takipçileri ile paylaşmışlardı. Hatta ikinci bebeklerinin kız olacağını ve onun da Fikret Ali gibi çift isme sahip olacağını açıklayan çift, bebeğin ikinci isminin Leyla olacağını söylemişlerdi.

Peki ya Diğer İsim Ne?

Bir anda haklarında çıkan ayrılacaklar dedikodularına karşı büyük bir cevap vermiş olan Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, ikinci bebeklerini müjdeleyerek takipçilerini sevindirmeyi başarmışlardı. Yeni doğacak olan bebeklerinin kız olacağını açıklayan Hazal Kaya ve ali Atay, kızlarının da kardeşi Fikret Ali gibi çift isme sahip olacağını açıklayarak isimlerinden birisinin de Leyla olacağını söylemişlerdi. Hatta Hazal Kaya, kızlarının ikinci ismi için kendi sosyal medya hesabından bir anket düzenlemiş ve diğer isim konusunda takipçilerinden de yardım istemişti. Ama işte sonunda güzel oyuncu Hazal Kaya, kızlarına verecekleri ilk isme karar verdi. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre sevinçle karşılanan Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin kızlarının ismi Süreyya Leyla olacak. Biz de daha şimdiden Süreyya Leyla'ya uzun ve sağlıklı bir hayat diliyoruz.