Günümüzde artık neredeyse hiçbirimiz bankacılık işlemlerimizi halledebilmek için şubelere gitmeyi tercih etmiyoruz. Günlerce süren banka işlemleri ve uzun sıra kuyrukları, bizi epeyce yorduğu için hepimiz banka ile ilgili bütün işlemlerimizi internet üzerinden yapmaya başladık. Bu durumu fark eden bankalar, internet bankacılığına daha da önem vermeye ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya hazırlanıyorlar. İnternet bankacılığında Türkiye'ye yepyeni bir kapı aralayan Enpara, bütün işlemlerini internet üzerinden halletmesiyle görenleri epeyce şaşırtıyor. İnternetin uçsuz bucaksız olanaklarını müşterilerine sunan Enpara, şimdi de yepyeni bir fırsat ile karşımıza çıkıyor. İhtiyaç sahibi müşterilerine ihtiyaç kredisi veren Enpara, bu kredisinde görenleri epey şaşırtan fırsatlar sunuyor. İşte o fırsatlar!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

İhtiyaç Sahibi Vatandaşların Yüzleri Gülmeye Başlıyor!

enpara

Enpara, henüz uzun bir ömrü olmamasına ve vatandaşlar tarafından yeni yeni tanınmasına rağmen gün ve gün müşteri sayısını büyük bir hızla arttırıyor. Ülkemizin herhangi bir yerinde şubesi bulunmayan Enpara, bütün işlemlerini internet üzerinden hallediyor ve ihtiyaç kredisini de bu yolla veriyor. 

Müşterilerine tam 50 bin TL değerine varan ihtiyaç kredisi veren Enpara, ihtiyaç sahiplerine ilaç gibi gelen bir fırsat sunuyor. Piyasadaki birçok bankanın aksine yüksek faiz oranlarını indirebildiği kadar indiren Enpara, sunduğu %1,63'lük faiz oranıyla görenleri epey şaşırtıyor. Faiz oranlarını neredeyse sıfıra indirmesinin yanında bir de vade sürelerine el atan Enpara, ilk aydan 36 aya kadar vade imkanı sunuyor ve bu sayede vatandaşların derin bir nefes almasını sağlıyor.

Enpara'nın Bu Fırsatına Başvurmak Oldukça Kolay!

PARA

Bankacılıkta yepyeni bir dönem başlatan Enpara'nın size sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanabilmek için şube şube gezmenize gerek kalmıyor. İnternet üzerinden bankacılıkta devrim yapan Enpara, müşterilerine oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor. Eğer siz de 50 bin TL değerine varan Enpara ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isterseniz şimdi Enpara.com'a yani Enpara resmi internet istesine giriş yaparak almak istediğiniz krediye başvurabilirsiniz. Bununla birlikte Enpara mobil uygulamasını da indirebilir ya da bu kredi hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için Enpara müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. İşte Enpara ile kredi sahibi olmak bu kadar kolay.