Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını sebebiyle ekonomik şartlar gitgide zorlaşıyor. Belli başlı sektörlerde üretim neredeyse durma noktasına gelince, fiyatlar artmaya başlıyor ve en basit ihtiyaçları gidermek bile büyük problem haline geliyor. Elbette pandeminin tek etkisi bu değil, halk sağlığını korumak için alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar, iş yerlerinin kapanmasına, birçok insanın da işsiz kalmasına sebep oluyor.

Koşullar böyle gelişince, pandemiye kadar belirlenen hayat standartları ne yazık ki değişiklik gösteriyor. Bu zamana kadar girilmiş borçların ödenmesi ise bir hayli zorlaşıyor. Vakıfbank, bu zor zamanlarda müşterilerine destek olabilmek için elinden geleni yapıyor. Türkiye'nin dev bankası Vakıfbank düşük faizli ve uzun vadeli kredilerden sonra şimdi de kredi kartı borçlarını erteleyerek herkese rahat bir nefes aldırıyor.

Vakıfbank Ekstre Erteleme Hizmeti İle Müşterilerine Destek Oluyor

vakıfbank

Vakıfbank'ın pandemi destek paketinden çıkan Worldcard ekstre erteleme için, kartın son ekstre borcunun tamamının ya da asgari miktarının ödenmesi şartı aranmıyor. Böylece ödemekte zorlandığınız Vakıfbank Worldcard'ınızın son dönem ekstre borcunu veya toplam borç tutarından kalan borcunu işlem tarihinden itibaren aylık %1,64 faizle 3 ay ertelenebiliyor.

Ekstre erteleme işleminden hem bireysel hem de ticari kar sahibi Vakıfbank müşterileri faydalanabiliyor. Ekstre erteleme hizmetine başvurunuz esnasında söz konusu kredi kartınızın normal, kayıp veya iptal statüde olması gerekiyor. Ekstre erteleme işlemi yalnızca TL kartlar için yapılabiliyor ve yapılandırılmış kartlar faydalanabiliyor.

Vakıfbank Worldcard Ekstre Borcunuz Saniyeler İçerisinde Erteleniyor

vakıfbank şube

Ekstre erteleme işleminden her kart için yılda en fazla 9 kez ve ardışık olarak en fazla 9 kez faydalanılabiliyor. Bu işlemden en az 1 dönem ve üzeri gecikmesi olan Vakıfbank müşterileri faydalanabiliyor. Ekstre ertele işlemi aynı gün içerisinde iptal edilebiliyor ancak erken kapama yapılamıyor.

Ekstre erteleme hizmetinden Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı, 08502220724 Çağrı Merkezi, Şubeler veya SMS kanalıyla yararlanılabiliyor. SMS yoluyla ekstrenizi ertelemek için ERTELE yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve istediğiniz taksit sayısını ekleyerek 5724’e göndermeniz yeterli oluyor. Böylece borçlarınız ödeyebileceğiniz bir zamana erteleniyor ve bütçenizi yormuyor. Size de kredi kartı borcunuzu düşünmeden, diğer sorumluluklarınızı halletmek kalıyor.