VakıfBank'tan büyük müjde geldi. Faizsiz kredi fırsatı görenleri şoke etti!

İhtiyaçların ne zaman ve nerede ortaya çıkacakları hiç belli olmaz. Mutfağından teknolojik ürünlerine, kıyafetinden binbir türlü araç gerece kadar harcamalar her zaman karşımıza çıkıyor ve bazen bunlara yetişmekte zorluk çekiyoruz. Günümüzde artık her işimizi halledebildiğimiz internet sayesinde, ihtiyaçlarımızı da oturduğumuz yerden satın alabiliyoruz. İşte VakıfBank, bütün bunları göz önünde bulundurarak oldukça sevindirici bir kampanya fırsatı tasarladı. Eğer siz de alışverişlerinizi sıfır faizli bir kredi sayesinde gerçekleştirmek ve derin bir nefes almak istiyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. İşte VakıfBank'tan gören herkesi sevindiren o fırsat!

VakıfBank Bir İlke İmza Attı, Görenler İnanamadı!

vakıfbank şube-1

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

VakıfBank, uzun yıllardır ülkemize hizmet veren bir banka. Bu zamana kadar milyonlarca müşterisinin yüzünü güldüren ve birbirinden avantajlı kampanyalar sunan VakıfBank, her zaman olduğu gibi yine oldukça iyi bir fırsatla karşımızda. Sunduğu gayrimenkul kredilerini ile müşterilerini ev sahibi yapan ya da verdiği ihtiyaç kredileri ile vatandaşların ilacı olan VakıfBank, bu sefer de internet alışveriş dünyasına el attı ve gören herkesi sevindirdi.

VakıfBank, bankacılığı teknoloji ile birleştiren bir banka. Siz evinizde oturduğunuz yerden, ihtiyaçlarınızı hiç dert etmeden alışveriş yapabilin diye n11.com ile akılalmaz bir işbirliği yapan VakıfBank; n11.com'dan alışveriş yapan müşterilerine faizsiz, şartsız kredi imkanı sunuyor. Evet doğru duydunuz, herhangi bir koşul ya da şart olmadan hemen şimdi VakıfBank'ın bu büyük fırsatından sizde yararlanabilirsiniz. Üstelik sadece faiz oranlarını ortadan kaldırmakla yetinmeyen VakıfBank, bu kredi imkanında tam 36 aya varan vade imkanı sunuyor. 

Faizsiz Krediden Nasıl Yararlanabilirim?

ziraat alışveriş

VakıfBank'ın faizsiz kredi fırsatından yararlanabilmek için günler süren banka işlemleri ile uğraşmanıza hiç gerek yok. Hemen şimdi n11.com'a girerek alışverişe başlayabilirsiniz. Satın alacağınız ürünleri belirledikten sonra ödeme sayfasındaki ''Anında Dijital Kredi İle Öde'' seçeneğine ya da ''VakıfBank Taksitli Ek Hesap'' seçeneklerine tıklayarak kredi talebinizi iletebilir ve dakikalar içinde hesabınıza yatan krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için VakıfBank müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. İşte VakıfBank ile ihtiyaçlardan kurtulmak ve derin bir nefes almak bu kadar kolay.