Araba almak isteyenlere Vakıfbank’tan müjde! Aracınızı seçmek sizden, 60 aya varan krediniz Vakıfbank’tan!

Araba almak herkesin hayali ve isteği. Ancak otomobil fiyatlarındaki yükselişler araç talep eden birçok kişinin bu planlarını olumsuz yönde etkiliyor. Artan fiyatlar karşısında nakit yetersizliğine düşen kişilerin başvurabileceği en önemli araçların başında ise bankaların taşıt kredileri geliyor. Fakat artan otomobil fiyatlarının yanı sıra yüksek taşıt kredisi faizleri de üzerine eklenince maalesef durum tüketiciler açısından oldukça zorlayıcı oluyor. İşte tam da böylesi bir durumda Vakıfbank’ın araç almak isteyenlere güzel bir haberi var. Banka, sıfır km araçlar için 60 aya varan vadelerle ve uygun faiz oranları ile taşıt kredisi seçeneği sunuyor. İşte detaylar…

Vakıfbank Taşıt Kredisi Özellikleri

vakıf taşıt 3

Vakıfbank’ın sıfır araçlar için sunmuş olduğu %1,50 faiz oranlı 0 km araç kredisi için bazı özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Taşıt kredinizi aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli ya da değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz. Geri ödeme seçeneklerini tamamen kendi ödeme koşullarınıza göre belirleyebilirsiniz.
  • Nihai fatura değeri 120.000 TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 120.000 TL'ye kadar olan kısmı için % 70’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. 120.001 TL - 300.000 TL arası fiyatlardaki araçlar için %50, 300.001 TL ile 750.000 TL arasındaki araçlar için %30, 750.000 TL ve 1.500.000 TL arası araçlar için de %20’sine kadar kredi kullandırılabiliyor.

Taşıt Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler

vakıf taşıt 2

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Vakıfbank taşıt kredisinden yararlanabilmek için aşağıdaki belgeleri herhangi bir banka şubesine iletmeniz gerekir:

  • Taşıt Kredisi Başvuru Formu,
  • Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgenizin aslı ile birlikte fotokopisi,
  • Gelir durumunuzu gösterir belge (Ücretli çalışanlar için istenen gelir belgesi, son 12 aya ait maaş bordrosu iken, emekliler için, emekli tanıtım kartı ve emekli maaşını gösteren banka hesap cüzdanı ve şirket sahipleri için, güncel vergi levhası ve yıllık gelir vergisi beyannamesidir)
  • Taşıta ait proforma faturası