Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

ATV ekranlarında hafta içi her sabah yayınlanmaya devam eden Müge Anlı'nın programında her gün şaşırmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır yayınlandığı günlerde reytinglerde ilk üçün arasına girmeyi başaran Müge Anlı, bu anlamda tam bir reyting canavarı! Milyon dolarlık dizi, film ve yarışma programlarını geride bırakan Müge Anlı, Türkiye'de en çok seyirciye sahip olan gündüz kuşağı sunucusu. Programda şimdiye kadar neler görmedik ki? Hatta bazı zamanlarda canlı yayınlarda tutuklanmalara bile şahit olduk. Ancak bu sabah ekrana gelen yeni bölümde, evlilik vaadiyle kandırılan bir kadının hikayesi herkesi üzdü.

"Daha Ne Olabilir ki?" Demeyin!

Aslında buraya kadar her şey normal, çünkü hem Müge Anlı'nın hem Esra Erol'un programına katılan kişilerin bir kısmı evlilik vaadiyle dolandırıldıklarını ve kandırıldıklarını anlatıyor. Fakat bugün ekrana gelen bölümde herkesi şaşırtan olay ise, evlilik vaadiyle kandırılan kadının Türk değil, Japon olması! Eğer Müge Anlı'nın programında kendisini evleneceklerine dair kandıran adamı bulmayan gelen kadın Japon vatandaşı!

47 yaşındaki Yumiko, Gaziantep'te yaşayan ve Japonya'da tanıştığı Mehmet Akif tarafından 585 bin tl dolandırıldığını iddia etti. Japonya'dan Gaziantep'e oradan da Müge Anlı'ya uzanan bu aşk ve dolandırıcılık hikayesinin detayları da izleyenleri şaşırttı. Dolandırıcılık konusunda Türk, hatta Avrupa sınırlarını da aşarak taa Japonya'ya uzanmayı başardık!

Japon Yumiko'yu Evlilik Vaadiyle Kandırmış!

Yumiko isimli 47 yaşındaki kadın, 2019 yılında Japonya'da Mehmet Akif ile tanıştığı ve sevgilisiyle evlenmek için Gaziantep'e geldiğini hatta aile arasında yapılan bir törenle nişanlandığını söyledi. Yumiko, daha sonra Mehmet Akif'in kendisinden sürekli para istemeye başladığını, ilk zamanlar borçlarını ödese de daha sonra paraların geri gelmediğini iddia etti. Olay sadece bundan ibaret de değil!

Meğer Mehmet Akif, Yumiko'ya "kuzenim" dediği kadınla nişanlanmış! Yumiko'dan borç almakla yetinmeyen Mehmet Akif'in Japonya'da bir tane lüks araba ve kamyon aldırdığı da ortaya çıktı. Hatta Müge Anlı, Yumiko'nun Mehmet Akif'in arkadaşına bile para verdiğini anlattı. Mehmet Akif canlı yayına bağlandığında ise bambaşka bir hikaye anlattı! Mehmet Akif, Yumiko'yla borç nedeniyle değil, hırsızlık yaptığı için ayrıldıklarını iddia etti; "Marketten polis aradı. Hırsızlık yapmış. Gittim karakolda parayı ödedim." dedi.

Mehmet Akif'in bu iddiasının ardından Yumiko, hırsızlığı Mehmet Akif'in yaptırdığını söyledi. Mehmet Akif'in hem parasını aldığını hem de kıskandığı için de çalıştırmadığını ekledi. Tüm bunlara ek olarak, Mehmet Akif'in Yumiko'ya aldığı nişan yüzüğü de sahte çıkmış!