Sevilen oyuncu Alp Navruz, şu sıralar kariyerinde bir dönüm noktası yaşıyor. Yaz ekranlarının en iddialı dizisi "Ada Masalı"nda başrolü kapan ünlü oyuncu, dizi beklendiği kadar ses getirmese de adından söz ettirmeyi başarıyor. Onu uzun süredir başrollerde izlesek de, bir türlü şeytanın bacağını kıramıyordu. Sonunda, "Ada Masalı" sayesinde beklediği günler geldi!

İzleyici Onu Görmek İstiyor

Alp Navruz

Alp Navruz, ilk olarak bir dönemin en sevilen romantik komedi dizisi "Aşk Laftan Anlamaz" ile izleyici karşısına çıktı. O dizideki Cenk karakteri sayesinde bir sonraki projesinde başrole sıçrayacak kadar da dikkat çekti! Bir star fabrikasına dönüşen "Fazilet Hanım ve Kızları" dizisi, Alp Navruz'u da izleyicinin karşısına bir yıldız adayı olarak çıkaran projeydi.

Alp Navruz-1

Herkes o diziden sonra Alp Navruz'un sırtının yere gelmeyeceğini düşündü. "Elimi Bırakma" dizisi ona uğurlu gelse de, geçtiğimiz sezonun en iddialı projesi "Zümrüdüanka" ünlü oyuncu için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Ama bu kez de yazın en iddialı dizisi "Ada Masalı" için kamera karşısına geçti. Yapımcılar peşini bırakmamakta haklıydı, izleyici onu çok seviyordu!

Müthiş Teklifler Alıyor

Alp Navruz Ayçe Ayşin Turan

Ne var ki, "Ada Masalı" da yarattığı heyecanın altında ezilen bir proje oldu. Yine de, başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz için büyük bir adım olduğu kesin. Hatta iddialara göre sevilen partnerler aşkı da birbirinde buldu! Ama Alp Navruz'la ilgili son gelişmeler aşk değil, kariyer cephesinde yaşandı.

Alp Navruz-2

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Alp Navruz'un kariyerindeki yükseliş yurt dışında da dikkat çekti. Sinema ve dizi sektörünün kalbinin attığı ABD'nin dev yapım şirketleri Miramax ve Viacom, Türkiye pazarına yönelmeye başladı. Çalışmak istedikleri ilk isimlerden biri de Alp Navruz oldu! Söylenenlere göre, önümüzdeki yaz Türkiye'de çekilen "The Turkish Detective" dizisinin başrolündeki isim Alp Navruz. 

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız