Olayların kadını Seren Serengil, bu sezon yine "Söylemezsem Olmaz" programıyla izleyici karşısına çıkacak. Ama oradan sıyrılmak için bambaşka planlar yapmaya başladı bile!

Seren Serengil, magazin sayfalarına "ünlü çocuğu" kontenjanından dahil olan bir isimdi. Ama neredeyse çocukken bile adı hep sansasyonlara karışıyordu! Eğitimini bırakıp "en genç assolist" olarak sahneye çıkması ve yıllarca gazinolarda çalışması onu daha geniş bir kitleyle buluşturdu. Sonrasında birkaç albüm de yapan Seren Serengil, 2000'li yıllarla birlikte rotayı televizyona kırdı. Nihayet kendisine en çok uyan mesleği de buldu, magazin yorumculuğu!

Yeni Sezonda da Ekranda

seren serengil 1

Son dönemde magazin programlarının değişmeyen yüzü olan Seren Serengil, işini o kadar ciddiye aldı ki, hemen hemen bütün ünlü isimlerle mahkemelik oldu. Hatta konu ezeli düşmanı Gülben Ergen olunca koruma kararını bile ihlal etti ve aşırı doz dedikodu yüzünden hapis yatmak zorunda kaldı.

Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi? Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi?

Söylemezsem Olmaz

Geçtiğimiz sezon da ekrana Beyaz TV'nin sevilen magazin programı "Söylemezsem Olmaz" ile döndü. Aslında bu sezon programdan ayrılmayı ve Müge Anlı tarzı bir program yapmayı istiyordu ama nedense bu gerçekleşmedi. Bir dönem kavgalı olduğu Deniz Akkaya'nın da kadroya dahil olması huzurunu iyice kaçırdı. Neyse ki, kendisiyle bu kadar bütünleşen mesleğini bırakmaması izleyicileri çok sevindirdi.

Yeni İşler Yolda

Seren Serengil-6

Seren Serengil'in televizyon konusunda hevesi kursağında kalsa da yeni projelerini hazırlamaya başladı bile! Birkaç ay önce kendi tasarımlarını sattığı bir giyim markası oluşturan Seren Serengil, internet üzerinden satış yapmaya başladı. Çok sayıdaki düşmanı Seren Serengil'in tasarımlarının bazılarının çalıntı olduğunu ortaya çıkardı ama o pes etmedi! Çalıntı tasarımlar ve yalancılık iddiaları konusunda bir açıklama yapmayan Seren Serengil, onun yerine işleri büyütme kararı aldı!

Tasarımlarının çok sevildiğini ve çok sattığını söyleyen Seren Serengil, müşterilerine ürünlerini deneyerek alma fırsatı sunmaya başlayacak. Nişantaşı'nda bir showroom açacağını söyleyen Seren Serengil, tasarımcılık işini de büyütmeye ve daha iddialı bir isim haline gelmeye kararlı gibi görünüyor!