Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki... Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki...

Ekranların en sevilen yarışma programlarından birisi olan MasterChef, gerek yarışmadaki heyecan yaratan anlarla gerekse yarışmacılar ve jürileriyle sevenlerin ilgisini çekmeye ve onları televizyona bağlamaya devam ediyor. Hal böyle olunca yarışma tüm yönleriyle merak konusu oluyor. Bilindiği gibi pandemi nedeniyle kadınlar ve erkekler, yarışma süreci içerisinde yarışma ekibi tarafından ayarlanan evlerde kalıyorlar. Ancak seyirciler için yarışmacıların bu evde yaşadıkları şeyler de merak konusu. Programda yalnızca evde yaşadıkları komik olayları anlatan yarışmacıların neler yaptıkları takipçiler için oldukça merak konusu. Ayrıca telefonlarının olmamasına rağmen sosyal medya paylaşımları yapıyor olmaları da sorulan sorular arasında. İşte yarışmanın dikkat çeken isimlerinden Kaan Noyanalpan'ın telefona ilişkin sorduğu soruya verdiği cevap!

Takipçileri Peşini Bırakmıyor

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef'in bu yılki yarışmacıları arasında dikkat çeken ve sevilen isimlerden birisi de Kaan Noyanalpan. Yarışmadaki yerini çabuk bırakan 27 yaşındaki Noyanalpan, her ne kadar yarışmadan kısa zamanda elenmiş olsa da takipçileri ve hayranları onu sosyal medyadan takip etmeye devam ediyor. Instagram'da 22.9 bin takipçisi bulunan Noyanalpan, burada "noyanalpan" kullanıcı adı ile halen daha sevenleri ile bir arada olmayı sürdürüyor. Yarışmadan ayrıldıktan sonra da Instagram sayfasında içerik üretimini sürdüren Noyanalpan, takipçilerinden birisinden gelen sıkı bir soru ile karşı karşıya kaldı ve hepimizin merakını giderdi.

MasterChef'te Telefon Yok Ama...

Son günlerde oldukça popüler hale gelen Instagram'ın hikayeler bölümündeki soru - cevap butonu sayesinde takipçilerin kendisine soru  sormasını isteyen Noyanalpan'a sağlam bir soru geldi. Yarışmada birçok kişinin merak ettiği konuların başında, yarışmacıların evde telefon kullanmamalarına rağmen sosyal medyada nasıl fotoğraf paylaştıkları soruldu. Evde nasıl zaman geçirdiklerinin yanı sıra sosyal medyalarını çok az kullanan yarışmacıların bu durumlarına ilişkin Noyanalpan'a sorular soruldu. Noyanalpan ise "MasterChef'te telefon yok ama Instagram'da paylaşım yapıyorlar bu nasıl oluyor?" şeklinde soru soran bir takipçiye verdiği cevapla bu duruma açıklık getirdi. Noyanalpan cevabında; "Acun medya sosyal medya ekibi bütün yarışmacılara çekildiği fotoğrafları gösteriyor, istediği fotoğraflar paylaşılıyor onun dışında hiçbir bilgi verilmiyor." diyerek yanıt verdi.