Bankaların yaz dönemi kampanyaları yine binlerce TL’lik hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. QNB Finansbank’ın gelenekselleşen yaz dönemi çekilişleri 2022 yaz dönemi içinde açıklandı. QNB Finansbank tarafından duyurulan yeni çekiliş kampanyası bu yaz müşterilerine iPhone 13 kazandırıyor. QNB Finansbank müşterilerinin sadece QNB Mobil uygulamasına giriş yaparak katılım hakkı kazandığı QNB Finansbank iPhone 13 çekilişine dair detaylarda belli oldu.

QNB Finansbank’tan Yaza Özel İphone 13 Çekilişi

QNB Finansbank, yaz coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenlere eşsiz bir kampanya sunuyor. Banka tarafından duyurulan yeni yaz kampanyası sayesinde QNB Finansbank müşterileri, iPhone 13 kazanabilecekleri çekilişe katım hakkı elde ediyor. Gerçekleştirilecek çekiliş kapsamında QNB Finansbank tarafından toplam 5 adet iPhone 13 dağıtılıyor. Kampanyaya katılmak isteyen QNB Finansbank müşterileri ise herhangi bir ek koşul gerektirmeden, ücretsiz bir şekilde çekilişe katılabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

QNB Fİnansbank iPhone 13 Çekilişi Koşulları

QNB Finansbank tarafından düzenlenen iPhone 13 çekilişi kampanyasına katılmak isteyen tüketicilerin tek yapması gereken ise QNB Mobil uygulamasına giriş yapmaktır. QNB Finansbank, tüm bireysel müşterilerin 01.06.2022 ile 22.06.2022 tarihleri arasında QNB Mobil uygulamasına giriş yapmalarıyla bir adet çekiliş hakkı hediye ediyor. Her tüketici kampanya kapsamında en fazla 1 adet çekiliş hakkı kazanabiliyor.

Çekiliş kapsamında QNB Finansbank, talihlilerine 5 adet 18.999 TL değerindeki iPhone 13 modelini veriyor. 22 Haziran’a kadar QNB Mobil uygulamasına giriş yapan herkesin katılım hakkına sahip olabildiği iPhone 13 çekilişi 27.06.2022 tarihinde saat 11:00’da QNB Finansbank genel merkezinde noter huzurunda gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek çekilişe ilişki sonuçlar 30.06.2022 tarihli Milliyet Gazetesi’nde ve yanı sıra “kimkazandi.com” web sitesi üzerinden duyurulacak. Çekiliş sonuçlarında 5 adet asil ve 5 adet yedek talihli olarak üzere 10 talihliye ilişkin bilgilere yer verilecek. Ayrıca çekiliş sonuçları ile birlikte asil ve yedek talihlilerin çekilişten kazandıkları ödülü almak için QNB Finansbank’a yapmaları gereken son başvuru tarihleri de duyurulacak. Buna göre çekiliş sonuçları açıklandıktan sonra asil talihlilerin, son başvuru tarihine kadar başvuruda bulunmaları durumunda hakları yedek talihlilere geçilecek. Çekiliş sonuçlarında belirtilen yedek talihli son başvuru tarihine kadar da yedek talihlilerin başvuruda bulunmaları gerekecek.