Bankaların harcadıkça kazandıran kampanyaları ile Nisan ayında yapacağınız alışverişleriniz size geri dönüyor. Ziraat Bankası genç müşterileri, Nisan ayı boyunca yapacakları alışverişlerinde Bankkart Genç banka kartlarını kullanarak 100 TL değerinde Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor. Ziraat Bankası’nın 100 TL değerindeki Bankkart Lira kampanyasına dair tüm detaylar haberimizde!

Ziraat Bankası Bankkart Genç Kampanyası

Ziraat Bankası Bankkart Genç kart müşterileri Nisan ayına kadar yapacakları alışverişlerinde 100 TL değerinde Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor. Ziraat Bankası bahar aylarında gençlerin yanında olmaya devam ediyor. Baharın gelmesiyle birlikte eğitimden, gezme ve alışverişe kadar her alanda gençlerin yapacakları aktivitelerde yüzlerce TL’lik hediyeler Ziraat Bankası’nda!

Ziraat Bankası, Bankkart Genç kartı sahibi olan tüm genç müşterileri için yapacakları alışverişlerine toplamda 100 TL’ye varan Bankkart Lira hediye ediyor. 01.03.2022 ile 30.04.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyasıyla 100 TL’ye varan Bankkart Lira kazanma şansı için harcamaları Bankkart Genç ile yapmak gerekiyor.

Ziraat Bankası 100 TL Bankkart Lira Hediyesi

Kampanya kapsamında 30.04.2022 tarihine kadar olan tüm Bankkart Genç harcamalarında belirli sektörlerde yapacağınız işlemler kampanyaya dahildir. Bu çerçevede Ziraat Bankası müşterisi olan gençler, Bankkart Genç banka kartları ile Cafe, restoran, kırtasiye, ofis malzemeleri ve market alışverişlerinde 100 TL’ye varan Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor.

Ziraat Bankası Genç Bankkart kampanyası kapsamında market, cafe, restoran, kitap ve kırtasiye sektörlerindeki Ziraat anlaşmalı üye işyerlerinden yapılan işlemler bulunmaktadır. Belirlenen bu sektörlerdeki Ziraat Bankası anlaşmalı üye işyerlerinde yapılan tek seferdeki her 150 TL ve üzeri alışverişe toplamda 10 TL değerinde hediye Bankkart Lira kazanma şansı yakalıyor. Ziraat Bankası Bankkart Genç kart sahipleri kampanya döneminde belirlenen sektörlerdeki anlaşmalı üye işyerlerinde yapacakları farklı günlerdeki 10 farklı 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 10 TL olacak şekilde toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanabiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira bakiyeleri Bankkart Genç kartına işlemin tamamlanmasıyla otomatik olarak yüklenir. Kampanya ile hak edilen ve Bankkart Genç karta yüklenen Bankkart Lira bakiyeleri, alt işlem ücreti koşulu olmadan tüm Bankkart üye işyerlerinde yapacakları işlemlerde kullanılabiliyor.