Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

2022'yi geride bırakıp yeni bir yıla başlamak için artık sayılı günler kaldı. Ve her sene olduğu gibi bu yıl da gözler yıldızlarda. Acaba yıldızlar yeni yılda bizim için neler fısıldıyor? Şans, para, sağlık ve aşk bizim yanımızda olacak mı? Yeni yıl da ülke siyasetini neler bekliyor? Ve hatta acaba hangi takım şampiyon olacak? İşte bu ve buna benzer soruları cevaplamak için ünlü astrologlar iş başında. En meşhur ve tanınmış astrologlardan Zeynep Turan 2022 - 2023 sezonunda hangi takımın şampiyon olacağını da açıkladı. İşte meraklı taraftarlar için yeni sezonun şampiyonu!

Şampiyon Kim Olacak?

2022'nin bu son günlerinde artık geriye sayım başlamışken bir yandan da yeni yıla dair birçok alana dair yepyeni umutlarımız ve dileklerimiz var. Yeni yılda bizi nelerin beklediği, aşkın, mutluluğun, şansın, sağlığın kapımızı çalıp çalmayacağını hatta tuttuğumuz takımın şampiyon olup olmayacağının dahi merak ediyor olabiliriz. İşte bu noktada ise imdadımıza astroloji yetişiyor. Her ne kadar fala inanma falsız da kalma denilse de, yıldız falları yüzyıllardır insanların merakla takip ettikleri meselelerin başında geliyor. Ülkemizde de adını sık sık duyuran ünlü astrolog Zeynep Turan, 2023'e dair birçok tüyo verdi. Bu tüyolardan birisi de, 2023 yılında hangi takımın şampiyon olacağına dair.

Şampiyon Takım Boğa Burcu

Haber Global'de Dilara Sayan'ın sunmuş olduğu Sıra Dışı gündem programına konuk olan sevilen, ünlü Astrolog Zeynep Turan, 2023 yılına dair çok bomba kehanetlerde bulundu. Bu kehanetlerden birisi de 2022-2023 sezonunda Süper Lig'de hangi takımın şampiyon olacağına dair bir kehanet oldu. Yıllardır Fenerbahçe'ye dair herhangi bir kehanette bulunmadığını açıklayan Zeynep Turan, daha önce da Fenerbahçe'nin son dakikada şampiyonluğu kaçıracağını söylemişti. Takımların burçlarını açıklayan Turan, Fenerbahçe'nin boğa burcu, Beşiktaş'ın balık burcu, Galatasaray'ın ise terazi burcu olduğunu söyleyerek ilginç iddialarda bulundu. Zeynep Turan Fatih Terim ile ilgili de bazı tahminlerde bulunarak, başarılı teknik direktörün yeniden Galatasaray'a dönebileceğini de söyledi. Hatta bu sezon içinde Beşiktaş'ta dengelerin bir hayli değişeceğine de değinen Turan, Ali Koç'un koç burcu olduğunu belirterek, Fenerbahçeli taraftarlara 2022-2023 sezonunda Süper Lig'in şampiyonunun Fenerbahçe olacağını müjdeledi.