Instagram ve Youtube'un en sevilen fenomenlerinden olan Duygu Özaslan yine bugün paylaştığı story yüzünden sosyal medyanın diline düştü. Daha öncesinde spor yaparken kullandığı bir su matarasını tanıtırken; "Tekrardan doldurabiliyorsunuz, yudum yudum içebiliyorsunuz" sözleriyle takipçilerini dumur eden Duygu Özaslan'dan bugün yine büyük bir gaf geldi! Daha önce işbirliği yaptığı HM markasının takılarından söz ederken "dandik" sıfatını kullanan güzel fenomenin bu sözleri kısa sürede tüm Instagram magazincilerinin diline düştü.

duygu-ozaslan.jpg

Evlilik Hazırlıklarına Başladı!

Sosyal medyada "Influencer"lar bir bir artmaya devam ederken, Instagram ve Youtube'u ilk fenomenleri kendilerini, sonradan ünlü olan kişilerden soyutluyor. Türkiye'nin tanıdığı ilk kadın fenomenlerden biri de Duygu Özaslan, Youtube'ta çektiği makyaj videoları sayesinde büyük bir takipçi kitlesine ulaşan güzel fenomen geçtiğimiz sene kiloları ve kendisine uyguladığı şoplarla gündeme gelmişti.

duygu-ozaslan-001.jpg

O günlerde blumia hastası olduğunu ve iyileşmeye çalıştığını söyleyen Duygu Özaslan, basketbolcu sevgilisi Maxim'le tanışınca kendini spora adadı! Her gün sporunu aksatmamaya özen gösteren güzel fenomenimiz tanıttığı ürünlerle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde sevgilisinden evlilik teklifi alan Duygu Özaslan, önümüzdeki sene sevgilisiyle nikah masasına oturacaklarını şu sözlerle anlattı; "Yazın diye düşünüyoruz. İkimiz de yaz düğünü istiyoruz hem de onun sezonu bitmiş oluyor. O yüzden izindeyken herhalde haziran-temmuz gibi olur diye düşünüyoruz"

Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki... Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki...

duyguozaslan-be30-cover.jpg

Yine Sosyal Medya Kullanıcılarının Dilinde!

Son günlerde evlilik haberleriyle gündemi meşgul eden Duygu Özaslan bugün yine Instagram'ın diline düşmeyi başardı fakat konu evlilik değildi! Sık sık Instagram hesabında ürün tanıtımları yapan güzel fenomen bir başka markanın tanıtımını yapacağım derken; daha önceleri çalıştığı HM markasının küpesine "dandik" dedi! Duygu'nun bu sözleri hem magazincileri hem de Instagram kullanıcıları bir hayli sinirlendirdi. Hatta HM markasının bir daha Duygu'yla işbirliği yapmamasını talep edenler bile oldu.