Uzun yıllardır hem Instagram'da hem televizyon ekranlarda sık sık gördüğümüz ünlü manken Çağla Şıkel, bilinmeyenlerini konuk olduğu "Aslı Şafak'la İşin Aslı" programında anlattı. Özel hayatı, kariyeri ve ailesi hakkında çarpıcı açıklamalar yapan güzel manken, marka takıntısı olmadığını söyleyerek çok çalıştığını vurgulamaktan geri durmadı.

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Bildiğiniz gibi Çağla Şıkel, çok uzun yıllardır ekranların aranan yüzlerinden biri. Emre Altuğ ile ayrıldıktan sonra aşk meşk işlerine küsen ve kendisini çocuklarıyla birlikte kariyerine adayan güzel manken 43 yaşında olmasına rağmen fiziğiyle 18 yaşındaki genç kızlara taş çıkartıyor. Hem sosyal medyada aktif olarak içerik üreten hem de gündüz kuşağı yapan Çağla Şıkel, bugün "Aslı Şafak'la İşin Aslı" programına konuk olarak kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı.

"Aldatılmışım Gibi Hissedersem Aldatılırım!"

Çağla Şıkel, "Aldatıldığın yerde durur musun?" sorusuna verdiği yanıtla büyük beğeni topladı; "Aldatıldığımı görsem ben burada dakikasında durmam giderim' değil, o kişiyi orada bırakmayı tercih ederim! Ben aldatılmışım gibi hissedersem aldatılırım! Bu bakış açısına sahip olmam kolay olmadı. Bu senin kendini eksik hissetmen, kötü hissetmen, çirkin veya yetersiz hissetmen için bir sebep olacak kadar değerli olmamalı. Öyle bir bırakırım ki inanamazsın."

Marka Takıntısı Yokmuş!

Güzel manken çok çalıştığını için marka takıntısı olmadığını da söylemekten de geri durmadı; "Bilinçli alışveriş ediyorum artık. Marka takıntım yok. Bir çantayı aldım, çok para verdim, takıyorum, birinci gün taktım, kızlara gösterdim; ikinci, üçüncü, dördüncü gün? O çanta herhangi bir çanta oluyor. 'Bunu hayatımın sonuna kadar kullanabilecek miyim?' diye soruyorum, o yüzden dönemsel trendlerle ilgili hiçbir şey almıyorum. O paraları hayatta vermem, veren de versin! Ben parayı zor kazanıyorum, köpek gibi çalışıyorum, gerçekten köpek gibi çalışıyorum, o çanta benim alnımdan döktüğüm teri hak etmiyor!"

Fiziği ve karın kaslarını sık sık sosyal medyada paylaşan Çağla Şıkel, bu konu hakkında da; "Kaslar sonradan yapılmıyor. Hepimizin vücudunda belirli kaslar var. Kimimizin daha küçük, kimimizin daha büyük kasları var. Benim kasımın görünür olmasının sebebi, kasımın önünde bir şey olmaması. Eğer o kasının önündekileri atarsan sana oradan selam verecekler. Bir de onları birazcık proteinle beslersen onlar büyüyecekler bu çok zor bir şey değil. Sadece az yemen lazım. Mesela ben her şeyi yiyorum. Haftada bir gün patates kızartması yiyorum. Dışarı çıktığım zaman benim ödülüm patates kızartması ama ertesi gün daha dengeli beslenmeye çalışıyorum. Yani o kasları ben yaptım ama hala bunun üzerine uğraşmıyorum. Kötü beslenirsem orada yağlanma olursa o kaslar görünmüyor. Yoksa hepimizde bu kaslar var aslında." açıklamasını yaptı.