Son dönemde magazin gündemini meşgul eden iddianın ilk görüntüleri ortaya çıktı. Uzun süredir başarılı ve güzel oyuncu Hande Erçel’in, Türkiye’nin köklü ve zengin ailelerinden Sabancı ailesinden birisiyle aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Söz konusu kişinin de Hakan Sabancı olduğu iddia edilmişti. Hande Erçel ve Hakan Sabancı arasındaki aşk dedikodularını kanıtlayan ilk görüntülerde geldi.

Uzun Süredir Ekranlardan Uzak

Ünlü oyuncu Hande Erçel, uzun süredir ekranlardan uzakta kalmayı tercih ediyor. Uzun süredir dizi ve film projesinde yer almayan Hande Erçel, aynı zamanda da başarılı oyuncu Kerem Bürsin ile olan birlikteliğini de sona erdirmişti. Kerem Bürsin ile olan birlikteliğini sona erdiren güzel oyuncu, dizi kariyerinde bir duraksama dönemine girmişti.

Tüm bu gelişmeler magazin gündemini meşgul ederken, herkesi şoke eden bir iddia ortaya çıkmıştı. Başarılı güzel oyuncu Hande Erçel’in, hemen hemen tüm ilişkileri skandallı olan Hakan Sabancı ile birlikte olduğu iddia edildi. Uzun süredir ikilinin yelken açtıkları yeni aşklarına ilişkin magazin gündeminde kanıtlar araştırılıyordu.

Hakan Sabancı ile Birlikte Görüntülendi

Güzel oyuncu Hande Erçel, son dönemde hem kariyerinde hem de aşk hayatında biraz çalkantılı bir dönem geçiriyor. Kerem Bürsin ile olan birlikteliğinin sona ermesinden sonra onaylanmamış olsa da Kaan Yıldırım ile kısa süren bir ilişki yaşamıştı. Çiftin yurtdışı tatilinden fotoğrafları magazin gündemine düşmüştü.

Daha sonra Hande Erçel’in Sabancı Ailesi’nin üyelerinden Hakan Sabancı ile birlikte olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hakan Sabancı’da son dönemde bir diğer başarılı oyuncu Merve Boluğur ile bir birliktelik yaşamış ancak oldukça kötü bir ayrılık yaşamıştı.

Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Hande Erçel ile Hakan Sabancı arasındaki aşk iddiaları her iki taraftan da hiç onaylanmamıştı. Ancak çifte yakın kişilerden gelen bilgiler, birlikteliğin gerçek olduğunu gösteriyordu. İddiaları doğrulayan ilk görüntü ise sonunda geldi. Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın birlikteliklerini kanıtlayan görselde çiftin birlikte gittikleri bir mekandan fotoğrafları ortaya çıktı. İddialara göre Hakan Sabancı, Erçel ile olan birlikteliğinin ardından çapkınlık yapmayı da bıraktı.