Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu cinsellik paylaşımlarıyla sık sık gündeme oturan Psikolog Esra Ezmeci, özellikle ilişkiler üzerine gelen sorulara vermiş olduğu cevaplarla tanınıyor. Kendisine gelen +18 soruları cevaplayan Ezmeci, aynı zamanda yine kendisine yapılan cinsellik üzerine itirafları da paylaşıyor. Son olarak sosyal medya hesabından "Bir kadın cinsellik yaşamıyorsa onun hayatında neler kayıp gidiyor?" diyerek bir paylaşım yapan Esra Ezmeci, kadınlara cinsel ilişkilerini canlandırabilmeleri için verdiği cevap nedeniyle tepkilere maruz kaldı. İşte Psikolog Esra Ezmeci'nin ilginç tavsiyeleri ve kendisine gelen cevaplar!

Cinsellik Hastalığa Yakalanma Riskini Azaltıyor

Sosyal medyanın belki de en meşhur psikologlarından birisi olan Esra Ezmeci, "Cinsellik sadece üreme için değil ruhsal doyum için de gerçekleştirilen, çok özel bir yakınlaşma ve etkinlik biçimidir" şeklinde bir açıklamada bulundu. Aynı zamanda evlilik ilişkisinde cinselliğin hem kadın hem de erkeğin fiziksel, duygusal sağlığı ve ilişkinin genel sağlığı için de önemlidir diyerek tavsiyelerde bulundu. Hatta bu konuda detaylı açıklamalarda bulunan Psikolog Esra Ezmeci, "Yapılan araştırmalara göre düzenli cinselliğe sahip bireylerin bir çok hastalığa yakalanma olasılığı azalıyor. Ayrıca orgazm sırasında salgılanan oksitosin her iki birey için de sağlıklı bir vücut, zihin ve metabolizma olmasını sağlıyor. Evliliğinizde cinselliğe ve cinsel tatmine önem verin." dedi.

Hürrem Sultan da Öyle Yapmış Diyerek Önerdi

Daha önce de tuzlu su önerisi ve çapalama yöntemi ile sık sık sosyal medyaya konu olan psikolog Esra Ezmeci, yine kendisinden beklenen bir çıkış yaparak birçok takipçisinden tepki almayı başardı. Yaptığı paylaşımla kısa süre içinde sosyal medyada gündem olan Ezmeci, 'Lavanta yağını tampona damlatıp cinsel organınıza koyduktan sonra ilişkiye girin. Hürrem Sultan da böyle yapmış.' önerisinde bulunur bulunmaz sosyal medyadan tepkiler yağdı.

Sosyal medyadan gelen tepkilerin birçoğu ise, Ezmeci'nin kendi sattığı lavanta ve diğer bitkisel yağlarını pazarlamak için bunu söylemiş olması üzerine. Hatta psikologluk mesleğini satış yaparak para kazanmak adına kullandığını düşünen takipçilerden bol bol tepki almış Esra Ezmeci. Bakalım kendisinin bundan sonraki sansasyonel cinsellik önerileri neler olacak?