Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Bir süre önce eski eşi Chloe Loughnan'dan ayrıldıktan sonra daha çok borç ve nafaka gibi konularla gündeme gelen şarkıcı Serdar Ortaç, son yıllarda oldukça zorlu gündemler atlatıyor. Boşanmanın üzerine geçirdiği MS hastalığı, Pandemi dönemi bunalımları derken ünlü sanatçı sık sık bu tarz konularla sevenlerini üzüyor. Bu konular nedeniyle magazinde de sık sık konuşulan Ortaç, son dönemlerde vermiş olduğu konserlerde bile sürekli kendisinden ve ruh halinden bahsediyor. Son olarak Harbiye'de verdiği konserde yine kendi durumunu anlatan ünlü popçu, dinleyenler için oldukça yürek burkan ifadeler kullandı. İşte Serdar Ortaç'ın son psikolojik hali ve merak edilenler!

Sıkıntılarından Bahsetti

Bildiğiniz gibi ünlü pop müzik sanatçısı Serdar Ortaç, son zamanlarda magazinde sık sık sorunları ile gündeme geliyor. Eski eşi ile boşanma süreci, MS hastalığı, pandemi sıkıntıları derken Serdar Ortaç kendisini bir türlü toparlayamadı. 52 yaşında olan ve Türk pop müziğinin sevilen seslerinden birisi olan Ortaç, 200'li yıllarda kariyerinde adeta zirveyi yaşadı ve o zirveden hiç inmedi. Her konserinde tıklım tıklım bir kalabalığa şarkılarını seslendiren sanatçı, geçtiğimiz akşam Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda bir konser verdi. 90 kişilik bir senfoni orkestrası ile birlikte sahneye çıkan Ortaç'ı izleyenler arasında annesi Nesrin Ortaç da bulunuyordu.

'Yataktan Çıkmak İstemiyorum'

1994 yılından bu yana aralıksız bir şekilde müzik ve sahne hayatına devam eden ünlü isim, her yıl en az 1 hit şarkı ile sevenlerinin kalbindeki yerini daha da artırmayı başarıyor. Harbiye Açık Hava'da vermiş olduğu konserin öncesinde ise basın mensupları ile sohbet eden ünlü sanatçı, rahatsızlığından dolayı soğuk havalarda ayakta durma konusunda zorluk çektiğinden bahsetti. Bunun yanı sıra hayatının geri kalanında yapmak istediklerinden bahseden Serdar Ortaç, 'Hiçbir şey yapmıyorum hep yatıyorum' dedi. Daha önceki söyleşilerinden birisinde 'Ben ölünce değerimi anlayacaksınız' diyen ünlü sanatçı, 'Yataktan çıkmak istemiyorum. Bisikleti bile bıraktım. Bisiklet benim aşkımdı yani. Ayağım çok ağrıyor, pedal çeviremiyorum. Sol ayağım.' dedi. Bunun yanı sıra 'Evimde son kalan 15 senemi, 15 - 20 sene ne kaldıysa... Sevap işleyerek bitirmeyi düşünüyorum. Sahil kasabasına yerleşmeyi düşünmüyorum. 'Denizin Allah'ını gördüm. Dünyada girmediğim deniz kalmamıştır, hiç istemiyor canım' ifadelerini kullandı.