Temizlik Avcıları" adlı program sayesinde ismini duyuran ve bunun ardından da kariyerine sunucu olarak devam etmeye karar veren Kadir Ezildi'nin çok sevdiği anneannesi Gülhanım Kaplan, geçirmiş olduğu bir kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti. Anneannesinin ölümü ardından büyük bir kayıp yaşayan genç sunucunun, anneannesine bir ev hediye ettiğini fakat Gülhan Kaplan’n bu yeni evinde yalnızca bir ay oturduğu öğrenildi. anneannesinin ölümü ardından kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan acılı Kadir Ezildi, paylaşımında "Hayatımın anlamını yitirdim.." dedi. İşte detaylar!

En Son The Witcher Dizisinden Ayrılan Yakışıklı Oyuncu Henry Cavill, Sevgilisiyle El Ele Görüntülendi! En Son The Witcher Dizisinden Ayrılan Yakışıklı Oyuncu Henry Cavill, Sevgilisiyle El Ele Görüntülendi!

Kalp Krizi Sonucunda Hayatını Kaybetti

Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Kadir Ezildi, bugünlerde son derece büyük bir acı yaşıyor. Geçtiğimiz gün geçirdiği bir kalp krizi sonucunda hayatını kaybeden anneannesi Gülhanım Kaplan'ın ardından Ezildi, çok üzgün olduğunu açıkladı. Yaşadığı büyük kaybın ardından sosyal medya hesabında bir paylaşım yapan genç sunucu, 'Hayatımın anlamını yitirdim, bacım, arkadaşım, annem, sırdaşım gitti. Gözümün ışığı söndü. 'Oyy Kadir dünya durdukça durasan' dedin bana ama sen durmadın. Asansörlü ev istedin gezecem dedin ölünü bile merdiven indirdiler anamm. Yeni gelin gibi düzdüğüm evine doymadın.' dedi. Ezildi'nin paylaşımını okuyan takipçiler gözyaşlarını tutamazken sunucunun acısını paylaşmak için çok sayıda paylaşım yapıldı.

Yeni Evinde Sadece 1 Hafta Oturabildi

Temizlik delisi olarak tanıdığımız ve bu şekilde tanındıktan sonra En Hamarat Benim programının sunucusu olan Kadir Ezildi, geçtiğimiz gün anneannesi Gülhanım Kaplan'ı kaybetti. Evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Gülhanım Kaplan'a yeni bir ev alan Kadir Ezildi, anneannesinin bu evde yalnızca bir hafta oturabildiğini söyledi. Kadir Ezildi ise anneannesi ile ilgili acısını Instagram'dan bugün şu sözlerle paylaştı:

"Ben şimdi kimin kapısını çalayım, kime bacı diyim ananem gözümün ışığı. İçine mi doğdu da bana, benden razı mısın ana gurban ben size iyi baktım mı diye sordun. Bacı ben senden razıyım Rabbimde razı olsun Hayat devam edicek ama benim iki kolum da kırık, sen benim hep içimdesin, yeni evimi görmeden eşyalarımı bakmadan hayır duanı etmeden gitmedin. İçim taşıyo ananem ama amelinden öyle eminim ki sen orası için hep çalıştın . Ben Dünya’da rahat ettirdim seni Rabbim de Ahirette ettirsin. Tüm mesajlarınız için teşekkürler ama şu an kimseye yazıcak halde degilim. Dualarınızı bekliyorum".