Dönem dönem marketlerden alınan ürünlerden çıkan mide bulandırıcı şeylere bir yenisi daha eklendi. Sosyal medyada paylaşılan bir videoda alınan cips paketinin içerisinden fare ölüsü çıktığı iddia edildi. Sosyal medyadan büyük tepkiler alan o videonun detayları!

Paketten Çıkana Şok Oldular

Yozgat’ta bulunan bir kız öğrenci yurdunda kalan 4 öğrenci, içlerinden birisinin doğum günü kutlaması için kendi aralarında parti yapmaya karar verdi. Bunun için süpermarket zincirinden kutlama için atıştırmalık ürünler satın alan 4 kız öğrenci, eve gelip kutlama hazırlıkları yaparken büyük bir şok yaşadı. Öğrenciler süpermarket zincirinden aldıkları cipsi açtıklarında içerisinde yabancı bir cisim ve kötü koku fark etti. Paketi bir tabak içerisine boşaltan öğrenciler, gördükleri manzara karşısında şok oldu.

O anları cep telefonuyla kayda alan kız öğrenciler açtıkları cips paketinin içerisinde fare çıktığı iddiasında bulundu. Cep telefonuyla olayı kayda alan genç kızlar, yaşadıkları bu kötü olaya karşı haklarını aramak için gerekli işlemleri de başlattıklarını belirttiler.

Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

CİMER’e Şikayet Oluşturdular

Yozgat’taki 4 kız arkadaş, doğum günü kutlaması hazırlığı sırasında karşılaştıkları bu kötü manzara ile ilgili olarak ilgili mercilere başvurularını yaptılar. Bu çerçevede öğrenciler yaptıkları açıklamada söz konusu cep telefonu kaydıyla birlikte yaşadıkları olay nezdinden süper market zincirini ve cips markasını “Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi(CİMER)” üzerinden şikayet ettiler. Kız öğrenciler daha sonra polis merkezine giderek de olaya ilişkin olarak şikayet başvurusunda bulundular.
Olaya ilişkin açıklamada bulunan 4 kız öğrenciden birisi olan Hatice Kına, yaşadıkları olay karşısında şok yaşadıklarını ve bazı arkadaşlarının kustuğunu dahi belirtti. Açıklamasının devamında insan hayatının bu şekilde oldukça basitmiş gibi bir algının söz konusu olduğunu belirterek, yetkililere seslendi. Yetkililerin söz konusu olayı soruşturmaları gerektiğini belirtti. Ayrıca söz konusu paket üzerinde herhangi bir delik bulunmadığını ve dolayısıyla fabrikadan çıktıktan sonra yaşanmış bir durumun söz konusu olmadığını belirtti. Kendilerinin paketi açtıktan sonra yemedikleri için şükrettiklerini de dile getirdi.
Yetkililerin olayla ilgili soruşturmasının sürdüğü belirtilen olay sosyal medyada da büyük tepki çekti.