Artık Müge Anlı'yı aramızda tanımayan yoktur herhalde. ATV'nin başarılı gündüz kuşağı programı olan Müge anlı ile Tatlı Sert adlı programın sunucusu olan Anlı, her programda ilginç ve gizemli olayları gündemine alarak bir şekilde çözüme ulaştırıyor. Son olaraksa çok konuşulan ve adeta sosyal medyada en çok takip edilenler arasında yer alan olayda, Sinan adlı bir katılımcı Müge Anlı tarafından da azarlanacak garip hareketlerde bulunmuştu. Peki bir psikolog gözüyle bakılınca Sinan Sardoğan'ın durumu nedir? İşte bu konuya dair Psikolog Pınar Alemdar'ın görüşleri!

Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

Müge Anlı'yı Çıldırtmıştı!

Müge Anlı'nın programında yine son derece olaylı bir vaka yayına geldi geçtiğimiz günlerde. 64 yaşındaki Arife Gökçe'nin kaybolmasına dair onu arayan yakınları, konu ile ilgisi olabilecek herkesi bir şekilde Müge Anlı'ya açıkladılar. Bu isimlerden birisi de baş şüpheli olan Sinan Sardoğan oldu. Programa katılan Sardoğan ise, hem hakkında yapılan şikayetlerle hem de canlı yayında yaptığı garipliklerle herkesin tepkisini çekmeye başladı. Öyle ki, Saroğan'ı ekranlarda gören birçok kadından ihbarlar gelmeye başladı. Kadınları taciz eden, yaşlı kadınlara cinsel içerikli mesajlar atan, hatta kendi kız kardeşine bile bu şekilde tavır gösteren Sardoğan, en son Müge Anlı'yı da çıldırttı. Dinlediklerine zaten tahammül edemeyen Müge Anlı, bir de Sardoğan'ın kendisinin bacaklarına baktığını görünce, "Yararın senin kafanı" diye bağırmış ve öfkesine hakim olamamıştı. Peki, Sinan Sardoğan'ı bu şekilde davranmaya iten şeyler neler?

Antisosyal Kişilik Bozukluğu Varmış!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelen Sinan Sardoğan'ın, 'akli dengesi yerinde' raporu olsa da bazı sorunlar yaşadığı son derece ortada. Her ne kadar elimizde bu şekilde bir terapi seansı olmasa da Sardoğan'ın davranışları konusunda Psikolog Pınar Alemdar bazı yorumlarda bulundu. Psikolog Alemdar'ın Sardoğan hakkında söylediği ilk semptom 'Antisosyal Kişilik Bozukluğu' oldu. Antisosyal Kişilik Bozukluğu ise genellikle 1.5 yaşından sonra görülmeye başlanan, başkalarının haklarına ve özgürlüklerine karşı saygısızca davranmayı kapsayan bir durum olarak tanımlanabiliyor. Bunun yanı sıra yalan söylemek ve yaptıklarından dolayı pişmanlık duygusu hissetmemek de Sardoğan'la ilgili en temel başka göze çarpan sorunlar.