1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bitmek bilmeyen masraflar ve hayat pahalılığı derken, nakde ihtiyacı olanlar için Vakıfbank’tan uygun geri ödeme koşullarıyla ihtiyaç kredisi sunuluyor. Vakıfbank’ın yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında tüm acil masraflar ekonomik koşullarda karşılanabiliyor. Vakıfbank müşterisi olun veya olmayan tüm ihtiyaçlarınız için tam 36 aya varan vadeyle ihtiyaç kredisi kullanılabiliyorsunuz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları açıklandı. Üstelik Vakıfbank ihtiyaç kredisinde 3 erteleme imkanı da bulunuyor. İşte Vakıfbank 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinin tüm detayları!

Vakıfbank’tan 3 Aya Kadar Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeyle ihtiyaç kredisi sunuyor. Üstelik Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisinde 3 aya kadar erteleme imkanından da yararlanabiliyorsunuz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine ödemelerinizi erteleme fırsatını yakalıyorsunuz.

Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisine özel sektör çalışanlarının yanı sıra kamu personelleri ve emekliler başvuru yapabiliyor. Vakıfbank, daha uygun ödeme avantajlarından yararlanabilmeniz için gelir durumunuza göre tercih edebileceğiniz farklı ödeme planı alternatifleri sunuyor. Vakıfbank’ın 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde aylık eşit taksit, artan taksit, azalan taksit, 3 ay ödemesiz eşit taksit, 3 aylık eşit taksit ve son taksit balon ödeme şeklinde farklı ödeme planı seçenekleri sunuluyor.
Vakıfbank ihtiyaç kredisinde %1.55’ten başlayan faiz oranlarından da yararlanabiliyorsunuz. Bu noktada “Kredi Kayıt Bürosu(KKB)” puanınıza yani kredi notunuza ve bankada maaş müşterisi olup, olmamanıza göre faiz oranı değişebiliyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Koşulları

Kampanya kapsamında 36 aya varan vade desteği bulunuyor olsa da bankacılık mevzuatı gereğince bu vade sayısı için sınırlama bulunuyor. Bankacılık mevzuatı uygulamaları nedeniyle Vakıfbank’ta 3.000 TL ile 50.000 TL arasındaki ihtiyaçlara 3 aydan 36 aya varan vade seçimi yapabiliyorsunuz. Ancak kredi limitiniz 50.001 TL ile 100.000 TL aralığındaysa 3 aydan 24 aya kadar vade seçebiliyorsunuz. Eğer kredi limitiniz 100.001 TL ile 125.000 TL aralığında ise 3 aydan 12 aya varan vade seçimi yapabiliyorsunuz. Buna göre 100.000 TL Vakıfbank ihtiyaç kredisinde en fazla 24 ay vade seçebilirsiniz ve %1.55 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle aylık ödeyeceğiniz tutar 5.249.76 TL olur.