Her geçen gün biraz daha zorlaşan hayat koşullarına bir de covid 19 pandemisi eklenince, hemen hemen her sektörde çalışanların gelir gider dengesi bozuldu. Ne yazık ki bozulan dengeler, daha ciddi nakit ihtiyaçlarını doğurdu. Özellikle üretimin tüm dünyada durma noktasına geldiği pandemi sürecinde, kısa vadede ihtiyaçları karşılamak, vatandaşlar için büyük külfet oldu.

Vakıfbank Devrim Niteliğinde Bir Kredi İmkanı Sundu

Vakıfbank-Güncel-İhtiyaç-Kredisi-Kampanyası

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Sağlığımızın her şeyden daha önemli olduğu şu günlerde, ne yazık ki pandemi sebebiyle birçok işyeri uzun veya kısa süreli olarak faaliyetlerine ara verdi. Hem iş verenler hem de çalışanlar için bu durum bir hayli zorluk yarattı. Hiç bitmeyen insan ihtiyaçlarının karşısında, bu ihtiyaçları karşılayacak bir kaynak olmadığı düşünülünce, durum oldukça dramatik bir hal aldı.

Çok kişi geçici olarak ihtiyaçlarını karşılayıp, gelir dengesi düzene girdiğinde ödemek üzere kredi başvurusunda bulundu. Vakıfbank tam bu sırada devrim niteliğinde bir kredi kampanyası sundu! 92 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanıp, dilerseniz 3 aylık periyotlar halinde taksitlerini ödeyebileceğiniz bu kampanya, birçok kişiye ilaç oldu.

Kampanyanın Detayları Neler?

kredi

Evlilikten eğitime, sağlıktan mobilyaya tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi %1.55'ten başlayan taksitlerle kullanıcılara sunuluyor. Kişiye, kullanılan kredi miktarına ve vadeye göre değişiklik gösterebilen bu oran maksimum %1.59 olarak karşımıza çıkıyor.

Vakıfbank'ın sunduğu bu taksitli İhtiyaç Kredisi, ticari nitelikli kişiler haricinde, düzenli ve belirli bir geliri olup, istihbaratı olumlu olan kişilere, teminat karşılığında kullandırılıyor. Başka bir deyişle, düzenli bir geliriniz varsa ve bankalarla çalışma konusunda istihbaratınız olumluysa, teminat göstermeniz halinde Vakıfbak'tan başvuracağınız Taksitli İhtiyaç Krediniz onaylanıyor.

Vakıfbak Taksitli İhtiyaç Kredisi için 36 aya varan vade imkanı sunuyor. Buna ek olarak da 3 aylık periyotlar halinde ve değişken taksit tutarlarıyla kredinizi geri ödeme imkanı tanıyor. Bu kredi imkanından faydalanmak isteyen kişilere mutlaka hayat sigortası yapılıyor.

Taksitli İhtiyaç Kredisinin Masrafları Neler?

kredi2

Vakıfbank'ın sunduğu Taksitli İhtiyaç Kredisi'ni kullanan kişilerden kredi tahsis ücreti alınmazken, dosyalarına yıllık 389,32 TL hayat sigortası primi ve 9.20 TL ihbarname ücreti yansıtılıyor. Sigorta primi kişinin yaşına, cinsiyetine ve kullanacağı kredi miktarına göre değişkenlik gösteriyor.

Vakıfbak Taksitli İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

vakıfbank şube

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi'ne, en yakın Vakıfbank şubesinden TC kimlik kartı ile başvurulabiliyor. Bankanın gerekli görmesi durumunda, nüfus cüzdanına ek olarak gelir ve teminat belgeleri istenebiliyor.