Hayat şartları her gün biraz daha zorlaşıyor. Özellikle de tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını ile birlikte iş yerleri kapanıyor, birçok sektörde üretim durma noktasına geliyor ve insanlar işini ve gelirini kaybediyor. Her ne kadar bazı iş kolları bu ekonomik yıkımdan çok daha fazla etkilense de temelinde her meslek grubundan ve her yaştan vatandaşın yaşam standartları düşüyor.

Bu durumun üstesinden gelebilmek için bankalar her vatandaşın derdine çare olacak krediler tanıtırken, bazı meslek grupları için özel bankacılık ürünleri sunuyor. Bu avantajı sağlayan bankaların başında Vakıfbank geliyor. Vakıfbank'ın avukatlara özel kredisi çok konuşuluyor.

Vakıfbank Avukatların Yüzünü Güldürüyor!

vakıfbank-10

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Nakit ihtiyacı olan avukatların ilk adresi Vakıfbank oluyor. Çünkü Vakıfbank hem yeni avukatlara, hem de yıllarca bu mesleği yapmış olanlara benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Vakıfbank'ın %1,57'den başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle sunduğu bu avantajlı kredinin limiti yeni avukatlar için en fazla 20 bin TL, uzun yıllar bu mesleği yapmış olan avukatlar içinse 125 bin TL olarak belirleniyor.

Bankacılık mevzuatı gereği 50 bin TL ve altındaki kredi tutarlarında azami vade 36 ay şeklinde belirlenirken, 50 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında en fazla 24 ay vade süresi tanınıyor. Vakıfbank'ın yeni avukatlara verdiği kredinin faiz oranı ve maksimum kredi tutarı kişinin KKB notuna göre değişkenlik gösteriyor. KKB notu 0-1.250 arasında olanlara azami 15.000 TL, KKB notu 1.250’den büyük olanlara azami 20.000 TL kredi fırsatı sunuluyor.

Vakıfbank'ın Avukatlara Özel Kredisinden Faydalanabilmek İçin Bu Koşulları Yerine Getirmek Gerekiyor!

vakıfbank 3

Yeni avukatlar için hazırlanan kredi kampanyasından faydalanabilmek için Mesleğe yeni başlamış olmak veya 1 yıl avukatlık yapılmış olmak gerekiyor. Kredi başvurusunda herhangi bir gelir belgesi talep edilmezken, Baro'dan görev yapılan sürenin teyidi için yazı isteniyor. Belirtilen faiz oranı kredi açılış günü ile aynı gün Vakıfbank aracılığıyla sigorta yaptırılması ve asgari bir maaş tutarında Ek Hesap açılması durumunda geçerli oluyor.

Vakıfbank'ın avukatlara özel olarak hazırladığı bu krediden faydalanabilmek için en yakın Vakıfbank şubesine başvurmak gerekiyor. Onaylanan kredi tutarı ister şubede nakit olarak ödeniyor, ister anında Vakıfbank vadesiz mevduat hesabına yatırılıyor.