Vakıfbank'tan kredi çekmek isteyenlere müjde: Vakıfbank o meslek grubuna özel, uygun faiz ve uzun vadeli kredi veriyor!

Hayat şartları ne yazık ki her gün biraz daha zorlaşıyor. Bu zorluklara bir de pandemi koşulları eklenince, işler içinden çıkılmaz hale geliyor. Halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar ve kapanmalar, üretimi durma noktasına getiriyor. Esnaf birer birer kepenk kapatıyor, hal böyle olunca birçok insan işsiz ve parasız kalıyor.

Beslenmek, barınmak ve benzeri zaruri ihtiyaçların bile karşılanamadığı günlerde vatandaş çözümü geçici olarak kredi çekmekte buluyor. Krediye talep artınca da bankalar arasında büyük bir rekabet başlıyor. Bu rekabet sebebiyle bazı bankalar faiz oranlarında indirime giderken bazı bankalar da kredi kartlarında türlü kampanyalar düzenliyor.

Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Benzersiz Bir Kredi Sunuyor

vakıfbank kapak-1

Büyük kampanyalar yapan bankalar arasında Vakıfbank yer alıyor. Vakıfbank, kamu çalışanlarına özel çok avantajlı bir kredi sunuyor. Bu sayede kamu çalışanları da maddi sıkıntılarına en kolay çözümü buluyor ve keyfine bakıyor. Üstelik düşük faiz ve uzun vade imkanları da konuya dahil olunca, geri ödemeler de cebi yormuyor.

Vakıfbank'ın sunduğu bu kamu çalışanlarına özel kredinin faiz oranı %1,55'ten başlıyor. Bu oran kredi başvurusu yapacak kişinin KKB skoruna göre değişiklik gösterebiliyor. %1,55 faiz oranı en yüksek skor bandındaki müşteriler için geçerli oluyor. KKB skoru düştükçe faiz oranı yükseliyor.

Düşük Faiz Oranı ve Uzun Vade Süresi ile Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kamu Çalışanlarının Gözdesi Oluyor

vakıfbank şube

Vakıfbank kamu çalışanlarına özel kredinin vade süresi, 50 bin TL'ye kadar kredi kullanımları için 36 ayı bulurken, 50 bin TL altında kalan kredi tutarları için maksimum vade 24 ay olarak belirleniyor. %1,55 faiz oranı ve 36 ay vade ile Vakıfbank'tan kullanacağınız bu kamu çalışanlarına özel kredinin aylık taksitleri 1.534,25 TL oluyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Uygun faiz ve uzun vade imkanına ek olarak Vakıfbank ödeme şekillerinde de büyük kolaylık sağlıyor. Kullanılan bu kredi; artan taksitli, azalan taksitli, eşit taksitli, 3 ayda bir ödemeli, 3 ay ertelemeli ve balon ödemeli seçeneklerle ödenebiliyor. Bu sayede kamu çalışanları hem ihtiyaçlarını kolaylıkla gideriyor, hem de geri ödemeler esnasında kendilerini yormuyor.