O mesleği yapanlar yaşadı! Vakıfbank'ın mesleklere özel kredi kampanyaları sayesinde herkes kendine özel kredi fırsatlarından yararlanıyor!

Her geçen gün biraz daha zorlaşan hayat şartlarına bir de pandemi koşulları eklenince, işler daha da içinden çıkılmaz hale geliyor. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar her ne kadar bu anlamda işe yarasa da ne yazık ki ekonomik anlamda ciddi hasarlara yol açıyor. İş yerleri kepenk indiriyor, vatandaş işsiz kalıyor, her meslek grubunun iş kapasitesinde belli oranlarda düşüş yaşanıyor.

Bu yasaklar yalnızca üretim sektörünü etkilemiyor. Neredeyse her meslek grubunun iş hacmi düşüyor. Çünkü piyasadaki genel nakit sıkıntısı her sektörü, her mesleği etkiliyor. Pandemiden payını alan meslek grupları arasında Avukatlar da yer alıyor. Vakıfbank bu zor günlerde diğer meslek grupları gibi avukatları da unutmuyor, onlara özel bir kredi kampanyası ile avukatları onurlandırıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Vakıfbank'tan Avukatların Yüzünü Güldürecek Bir Kredi Kampanyası Geliyor!

vakıfbank 1-2

Vakıfbank'ın sunduğu avukatlara özel krediden hem yen avukatlar hem de yıllarını bu mesleğe vermiş olan avukatlar faydalanabiliyor. Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle Vakıfbank'ın avukatlara özel kredi kampanyası, adeta kampanyalar arasında bir devrim yaratıyor.

Uzun yıllarını avukatlık mesleğine vermiş olan avukatlar için sunulan kredi kampanyası kapsamında faiz oranı %1,57 olarak belirleniyor. Maksimum kredi limiti ise 125 bin TL ile sınırlandırılıyor. Bu limit dahilinde 50 bin TL ve altındaki kredi kullanımlarında maksimum vade 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL'yi aşan kredi tutarları için vade süresi en fazla 24 ay oluyor. Tüm bu avantajlara ek olarak kredi taksitleri 3 ay ertelenebiliyor.

Vakıfbank Yeni Avukatları da Unutmuyor!

vakıfbank 2-2

Vakıfbank'ın kampanyası yalnızca deneyimli avukatları değil, mesleğe yeni adım atmış avukatları da sevindiriyor. Yeni avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyasından mesleğe yeni başlamış ya da 1 yıl avukatlık yapmış olan avukatlar faydalanabiliyor.

Yeni avukatlara özel kredi kampanyası kapsamında faiz oranları %1,57'den başlıyor ve kişinin KKB notuna göre değişiklik gösteriyor. Maksimum kredi tutarı ise yeni avukatlar için 20 bin TL ile sınırlandırılıyor. Ancak bu noktada da KKB notu devreye giriyor. Puanı 1.250 ve altındaki yeni avukatlara en fazla 15 bin TL kredi imkanı tanınırken, bu tutar puanı 1250 üzerindeki yeni avukatlar için 20 bin TL'yi buluyor. Vakıfbank'ın çiçeği burnunda avukatlara sunduğu imkanlar bununla da sınırlı kalmıyor, tam 9 aya kadar kredi erteleme imkanıyla Vakıfbank avukatları sevindiriyor!