İçinde bulunduğumuz zorlu koşullar gözünüzü korkutmasın, Vakıfbank her konuda vatandaşa destek olmaya devam ediyor!

Pandemi koşulları ülkeleri ve insanları her geçen gür biraz daha çıkmaza sokuyor. Sağlıklı kalabilmek amacıyla alınan tedbirler çoğu zaman ekonomik anlamda çöküşlere sebep oluyor. Piyasadaki genel nakit sıkıntısı ve de istihdamın azalması nedeniyle vatandaş maddi olarak sıkışıyor. Bu durumlarda ise ilk başvurulan adres banka kredileri oluyor.

Faizler de düşünce banka kredilerine talep artıyor. Bu talep artışı bankalar arasındaki rekabetin daha da kızışmasına sebep oluyor. Bu rekabet ortamında fark yaratarak kendini göstermek isteyen bankalar ise türlü kampanyalar düzenleyerek müşterilerini memnun etmeye çalışıyor. Bu bankaların başında da Vakıfbank geliyor.

Vakıfbank'tan 3 Ay Boyunca Ödemesiz Kredi Fırsatı!

vakıfbank-10

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Vakıfbank, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına en efektif çözümü sunarken, 3 ay erteleme avantajıyla da kredi kullanımından sonra rahat bir nefes aldırıyor. Vakıfbank'ın rekabet ortamında fark yaratmak amacıyla sunduğu bu kredinin faiz oranı %1,55'ten başlıyor ve kredi başvurusu yapan kişinin kredi skoruna göre değişiklik gösterebiliyor.

Vakıfbank'ın 3 ay erteleme kampanyası kapsamında sunduğu ihtiyaç kredisinin maksimum vade süresi 50 bin TL ve altındaki tutarlar için 36 ay, 50 bin TL'yi aşan tutarlar içinse 24 ay olarak belirleniyor. Böylece geri ödemeler de cebi yormuyor.

Vakıfbank'ın Avantajları 3 Ay Ertelemeyle Sınırlı Kalmıyor!

vakıfbank 3

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi avantajları düşük faiz, uzun vade ve 3 ay erteleme ile bitmiyor. Vakıfbank bu avantajlara ek olarak aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli şeklinde her keseye uyan ödeme seçenekleri sunuyor. Böylece vatandaş kendine en uygun ödeme şeklini seçerek nakit ihtiyaçlarını sonlandırıyor, rahat bir nefes alıyor.

%1,55 faiz oranı ve 36 ay vade ile Vakıfbank'tan kullanacağınız 40 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.534,25 TL oluyor. Vakıfbank'ın sunduğu bu 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine tüm Vakıfbank şubelerinden ve SMS ile başvurulabiliyor. SMS başvurusu için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermeniz yeterli oluyor. Ön onay geldikten sonra ise en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredinizi kullanmak kalıyor.