Tüm ihtiyaçlarınızda Vakıfbank yanınızda: Bu düşük faiz ve uzun vade avantajıyla nakit ihtiyacınız oratadan kalkacak!

Her geçen gün zorlaşan hayat şartları, pandemi etkisiyle daha da içinden çıkılmaz hale geliyor. Halk sağlığını korumak için alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar ve kısmi kapanmalar her ne kadar sağlık anlamında etkili olsa da, ekonomik anlamda herkesi zor duruma düşürdü.

İş yerleri birer birer kapanmaya başlayınca hem iş yeri sahipleri hem de çalışanlar ciddi boyutlarda iş ve gelir kaybına uğradı. Bu durum üretimi neredeyse durma noktasına getirince de pahalılık arttı. Hal böyle olunca ihtiyaçları karşılamak ciddi bir mesele haline geldi. Zorunlu ihtiyaçlarını bile karşılamakta zorlanan vatandaş, bir süre idare edebilmek için bankaların sunduğu avantajlı kredilere yöneldi. Bu zor günlerde vatandaşa en büyük desteklerden biri de Vakıfbank'tan geldi!

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Vakıfbank Herkese Anında 125 Bin TL Kredi Veriyor!

vakıfbank ihtiyaç kredisi

Vakıfbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerine %1,55'ten başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 125 bin TL'uye kadar kredi veriyor. Vakıfbank'ın bu avantajlı kredisi sayesinde nakite sıkışan müşteri kalmıyor. Herkes her türlü ihtiyacını kolaylıkla giderebiliyor. Bu kredi için tek yapmak gereken Vakıfbank'a başvurmak oluyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisinde faiz oranları %1,55'ten başlıyor, ancak bu oran kredi kullanacak kişinin KKB notuna göre değişiklik gösterebiliyor. Çünkü Vakıfbank, kişiye özel faiz oranları belirliyor. Bu sayede düzenli ödeme yapan müşteriler ile diğerleri arasında bir fark yaratmış oluyor.

Vakıfbank'ın Avantajları Faiz ve Vade İle Sınırlı Kalmıyor

vakıfbank şube-1

Vakıfbank ihtiyaç kredisinin avantajları düşük faiz ve uzun vade seçenekleri ile de sınırlı kalmıyor. Bu kolaylıklara ek olarak Vakıfbank, müşterilerine kullandıkları ihtiyaç kredilerini gelir dönemlerine göre ödeme imkanı sunuyor. Bu seçenekler arasında aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli ödeme şekilleri yer alıyor.

Şayet belli dönemlerde artan bir geliriniz varsa, değişken taksitli ödeme seçenekleri sizin için en uygunu olurken,gelir artışı bekleyenler için de artan taksitli ödeme şekli en ideal ödeme şekli haline geliyor. Bu koşullarda Vakıfbank'tan %1,55 faiz ve 36 ay vade ile kullanacağınız 40 bin TL eşit taksitli kredinin aylık taksit tutarı 1.534,25 TL oluyor. Size de nakit ihtiyaçlarınızı giderip, zorlanmadan ödemek kalıyor.