Ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü hem özel hem de devlet bankaları sevindiriyor. Eğer siz de yüksek ev fiyatlarından şikayetçiyseniz, bankaların ipotekler ve hacizlerle elde ettiği evleri uygun fiyata alarak karlı çıkabilirsiniz. İster yatırımlık isterseniz de oturmak için gayrimenkul satın alabilirsiniz. Bugün sizler için Vakıfbank'ın satışa sunmuş olduğu uygun fiyatlı gayrimenkullere bakacağız.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bildiğiniz gibi bankaların hemen hemen hepsi, müşterilerinden tahsis edemedikleri borçları haciz ya da ipoteklerle elde ediyor. Zararlarını karşılamak için ise evleri bir an önce satmak ve nakit para elde etmek istiyor. Bu tip durumlarda ise müşterilerin yüzü gülüyor, hem ekspertiz fiyatı üzerinden hem de KDV ve emlakçı komisyonu gibi ücretleri ödemekten kurtulan vatandaşlar uygun fiyatlı ev sahibi olabiliyor. Bakalım Vakıfbank'ın satışa hangi evleri sunmuş? Fiyatlar ve özellikleri nelermiş?

Ankara'nın Göbeğinde 263 Bin TL'ye Dubleks!

Vakıfbank'ın satışa sunduğu evlerden ilki Ankara'nın Mamak ilçesine bulunuyor. 145 metrekare büyüklüğe ve 3 oda 1 salona sahip bu daire aynı zamanda dubleks. Ayrıca kendine ait 40 metrekarelik bir terası da bulunan bu dairenin satış fiyatı ise sadece 263 bin TL! Birçok kişinin hayallerini süsleyen bu daireyi satın almak için teklif verebilir ve ihaleye katılabilirsiniz. Bu daire için başlangıç bedeli 263 bin TL olarak belirlenmiş durumda, ihale katılmanız için ödemeniz gereken tutar ise 13 bin 150 TL, minimum artış bedeli ise 3 bin TL olarak karşımıza çıkıyor.

Ankara Mamak'ta 175 Metrekare Dubleks Daire!

Vakıfbank'ın sattığı bir diğer ev ise yine Ankara'nın Mamak ilçesinde bulunuyor. Tam 175 metrekare büyüklüğüne sahip bu daire de diğeri gibi dubleks ancak 3+1 yerine 4+1 olarak konumlandırılmış durumda. Ankara'nın en sevilen ilçelerinden birinde bulunan bu dubleks dairenin fiyatı ise sadece 352 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca apartmanda hem açık hem de kapalı olmak üzere iki farklı otopark mevcut. Bu daire için başlangıç bedeli 352 bin TL olarak belirlenmiş durumda, ihale katılmanız için ödemeniz gereken tutar ise 17 bin 600 TL, minimum artış bedeli ise 5 bin TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu daireye sahip olmak isteyenler Vakıfbank'ın sitesinden teklif verebilir ve ihaleye katılabilirler!