Herkes kendi evine sahip olmanın rahatlığını yaşamayı hayal eder. Ancak günümüz ekonomik koşulları, gayrimenkul sektöründeki fiyatları artışlar her zaman buna engel oluşturur. Bu yüzden çoğu kişi ev sahibi olma hayalini sürekli ertelemek zorunda kalıyor. Günümüzde bankaların gerçekleştirdiği konut satışları ise herkese ev sahibi olma şansını getiriyor. Bankadan konut satışı daha uygun fiyatlar ve daha uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olabilme şansı getiriyor. Türkiye’nin en büyük kamu bankası Vakıfbank, elinde bulunan konutların satışını ihale usulüyle çok uygun fiyatlarda satışa sunuyor.

Vakıfbank Ankara’da 6+1 Daire 401.000 TL

Vakıfbank’ın başkent Ankara’da satışa sunduğu 6+1 daireyi çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan apartman dairesi, geniş kullanım alanıyla oldukça uygun fiyata satışa sunuluyor. Konut, Altındağ ilçesinin Beşikkaya Mahallesi  1898 Sokak No:6’da bulunan 5 katlı apartmanın 3. katında yer alıyor. 6+1 mimari stilinde toplam 257 metrekarelik bir kullanım alanına sahiptir.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Vakıfbank konut satışıyla ilana çıkartılan apartman dairesi için ihale başlangıç bedeli ise 401.000 TL olarak belirlenmiştir. Apartman dairesine teklif oluşturabilmek için Vakıfbank şubeleri üzerinden konut için belirlenen 20.050 TL tutarındaki teminat bedelini yatırmalısınız. Teminat bedelini yatırdıktan sonra daire için minimum 5.000 TL artış sağlayacak şekilde teklifini iletebilirsiniz. Teklifinizin üzerine yeni teklifler geldiğinde ilan tarihi sona erene kadar yeni tekliflerde verebilirsiniz.

İzmir Buca’da 509.000 TL’ye Daire

Vakıfbank’ın İzmir’de bulunan gayrimenkullerinden birisi olan Buca ilçesindeki daire 509.000 TL başlangıç bedeliyle ihaleye sunulmuştur. 3+1 mimari stilinde toplam 118 metrekarelik kullanım alanına sahip olan daire çok uygun satış bedeliyle ihaleye çıkartılmıştır. Buca ilçesinin Kuruçeşme Mahallesi 205/27 Sokak No:11 adresinde bulunan daire, bulunduğu 6 katlı binanın zemin katında yer almaktadır.

2014 yılında inşa edilmiş binanın zemin katında yer alan daire 118 metrekarelik kullanım alanıyla oldukça avantajlı bir fiyat sunmaktadır. Apartman dairesi için teklif oluşturmak için öncelikle Vakıfbank tarafından belirlenen 25.400 TL tutarındaki teminat bedelini bankaya yatırmalısınız. Teminat bedelini yatırdıktan sonra apartman dairesine minimum 10.000 TL tutarında artış sağlayacak şekilde teklifinizi oluşturabilirsiniz.