Koronavirüs pandemisiyle birlikte başlayan fiyat artışları vatandaşların belini bükmeye devam ediyor. Özellikle de temel ihtiyaçlardan olan barınma konusu büyükşehirler başta olmak üzere hemen hemen Türkiye'nin her şehrinde büyük bir sorun haline geldi. Bunun en büyük nedeni ise enflasyon ve mülteci krizi nedeniyle ev arayan kişi sayısında oluşan hızlı artış!

Günümüzde ev sahibi olmak artık zor bile değil imkansız! Artan enflasyonlarla birlikte tırmanan ev kiraları ve satılık ev fiyatları pek çok vatandaşa zor anlar yaşatıyor. Hal böyle olunca ev sahibi olma hayalleri kuran kişilerin hevesleri kursaklarında kalıyor ancak bu tip durumlarda bankaların satışa sunduğu konutlar akıllara geliyor.

Bankalar müşterilerinden tahsis edemediği kredi ve kredi kartı borçlarını, ipotek ve hacizlerle alıyor fakat bankacılık kanunları gereği, bankalar ellerinde taşınmaz bulunduramıyor. Bu nedenle tüm bankalar haciz ya da ipotekle elde ettikleri elleri kendi web siteleri üzerinden ihale ve açık arttırma usulü satmak zorunda kalıyor. Bugün sizler için Türkiye'nin sevilen bankalarından Vakıfbank'ın satışa sunduğu evleri araştırdık!

Ankara Beypazarı'nda 1+1 Daire Sadece 160.000 TL!

Türkiye'nin ikinci büyük şehiri Ankara'nın Beypazarı ilçesinde bulunan 1+1 dairenin fiyatı sadece 160.000 TL olarak karşımıza çıkıyor. Satılık olan daire; salon, 1 oda, antre, wc, banyo ve 1 adet balkon hacimlerinden olmak üzere brüt 78 m2 büyüklüğe sahip. Eğer sizler de bu daireyi satın almak istiyorsanız 8000 TL teminat bedelini ödedikten sonra ihaleye katılabilir ve daireyi satın almak için işlemlere başlayabilirsiniz. Ancak sözkonusu taşınmazın %67 inşaat seviyesine sahip olduğunu ve yapı kullanım izin belgesi bulunmadığını da hatırlatmak gerekiyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Ankara Beypazarı'nda 2+1 Daire Sadece 220.000 TL!

Aynı üstteki ilanda olduğu gibi bu daire de Ankara'nın Beypazarı ilçesinde bulunuyor. 2+1 dairenin fiyatı ise 220.000 TL olarak belirlenmiş durumda. Satılık daire; salon, 2 oda, mutfak, antre, 2 balkon ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 115 m2 büyüklüğüne sahip. Dairenin bulunduğu siteye ait sosyal tesisler, spor alanları, açık otopark ve yeşil alanlar mevcut. Eğer sizler de bu daireyi satın almak istiyorsanız 8000 TL teminat bedelini ödedikten sonra ihaleye katılabilirsiniz.