Vakıfbank, her türlü ekonomik durum karşısında yeniden pozisyon alarak yeni ihtiyaçlara uygun yeni çözümler oluşturma konusundan yüksek bir başarıya sahip. Nakit ihtiyacının son dönemde yoğunlaşması, kredi kullanabilme konusunda birçok kişiyi de zorluyor. Bu çerçevede hazırlanmış olan İpotek karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi ürünü, kredi kullanmak isteyen birçok kişi için önemli avantajlar oluşturuyor.

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi, Vakıfbank tarafından Arsa ve otomobil ipoteği karşılığında veriliyor. Arsanın ve otomobilin değerinin belirli bir oranına kadar kullanılabilen kredilerde, vade seçenekleri kullanılan tutara göre değişiyor. Ancak geri ödemelerde bankanın sunduğu geniş seçenekler, kredi kullanan kişinin bütçesini zorlamadan geri ödemeleri yapabilmesine olanak tanıyor.

Vakıfbank Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Krediyi kullanabilmek için gelir belgesine sahip olmanız gerekiyor. İpotek olarak verilecek arsanın hisseli olmaması ve satış kabiliyetine sahip olması gerekiyor. Bununla birlikte, arsanın sizin üzerinize olması da gerekmiyor. Bir akrabanızın ya da tanıdığınız birinin üzerine olsa da, rızası olduğu sürece ipotek olarak gösterilebiliyor. Hayat sigortası ya da Hayat sigortası ürünü olmadan kullanılan kredi için, bu tercihe göre değişen faiz oranları bulunuyor. Başvuru sırasında arsanın ekspertiz raporu ve tapu fotokopisinin de ibraz edilmesi gerekiyor. Başvurular doğrudan banka şubeleri aracılığıyla yapılıyor. Arsanın değerlemesi ve kullanılabilecek kredi tutarı işlemleri için, şubeye başvurmak zorunlu.

Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Otomobilinin marka ve modeline göre değerinin belirli bir oranında kredi kullanmanız mümkün. Kullanılabilecek kredi üst limiti otomobilin KASKO değeri, 400.000 liraya kadar olan otomobillerde % 70, bu rakamın üzerinde olan otomobiller de 400.000 liraya kadar olan kısım için % 70 ve üzerinde olan kısım için % 50 olarak uygulanıyor. Otomobilin rehin işlemleri ve kullanabileceğiniz kredi tutarının belirlenebilmesi için, tüm başvuruları şube kanalıyla yapmanız gerekiyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Kullanılan tüm kredilerde olduğu gibi, 50.000 liraya kadar olan kredilerde 36 aya kadar, 50.001 ile 100.000 arası olan kredilerde 24 aya kadar, 100.001 ve üzeri kredi tutarlarında 12 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Hayat sigortası ürününü kullanarak kredi kullandığınızda, uygulanan faiz oranı daha düşük oluyor.