O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Tüm dünyayı sarsan covid 19 küresel salgını ne yazık ki ülkemizi de etkiledi. Üretimin, ihracatın ve ithalatın durma noktasına geldiği kapanma dönemlerinde birçok insan iş ve gelir kaybına uğradı. Hal böyle olunca vatandaşın nakit ihtiyacı arttı. Çok kişi kredi alıp işler yoluna girdiğinde ödemek ümidiyle bankaların yolunu tuttu.

vakıfbank kapak-1

Nakit sıkıntısı sebebiyle kredilere olan talep artınca bankalar yarışa başladı. Düşük faiz, uzun vade ve daha birçok imkan ile şartları daha cazip hale getiren bankalar aralarında yarışa başladı. Bu yarışa yakın zamanda Vakıfbank da katıldı; hem de en uygun faiz ve vade seçenekleri ile 50.000 TL'ye kadar kredi vereceğini açıkladı!

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Nedir?

vakıfbank şube-1

Vakıfbank tarafından hazırlanan İhtiyaç Kredisi Kampanyası, çalışanlar ve emekliler için geçerli olup, 36 aya kadar vade, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile sunuldu. Nakit ihtiyacı artan vatandaşlar bu kredi kampanyası sayesinde rahat bir nefes aldı. Vakıfbank bu kredinin alt limitini 3.000 TL üst limitini ise 125.000 TL olarak belirledi.

Vade Faiz Oranları ve Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

kredi8-1

Vakıfbank, geçinmekte zorluk çekenlere nefes aldırabilmek için hazırladığı bu kampanya ile 3.000 TL ile 125.000 TL arasındaki kredi talepleri için %1,55 faiz ve 36 aya kadar vade seçenekleri sundu. Üstelik kullanılan kredinin aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli eşit taksitli, 3 aylık periyotlarda eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, değişken taksitli ve son taksit balon ödemeli seçenekleriyle ödenebileceğini duyurdu.

50.000 TL İçin Ödeme Şartları ve Masraflar Nelerdir?

kredi-3

Vakıfbak'ın İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında 50.000 TL'lik kredi kullanımınız için maksimum vade 36 ay, faiz oranı ise %1,55 olarak belirlendi, böylelikle aylık ödemeler eşit taksitli ödeme koşullarında 1.97,81 TL olarak hesaplandı. Vakıfbank'ın belirlediği şartlar arasında bu miktardaki kredi için 250 TL kredi tahsis ücreti ve 389,32 TL yıllık sigorta primi kesileceği bildirildi. Ancak sigorta priminin 35 yaş üzerinden hesaplandığı ve bu primin kredi başvurusunda bulunan müşterinin yaşına ve cinsiyetine göre değişebileceği belirtildi.