Bankadan araç satışı son dönemde oldukça popüler hale geldi. Diğer araç satış kanallarına nazaran daha avantajlı araç alım imkanı sağlaması sıklıkla tercih edilmesinde önemli rol üstleniyor. Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank’ta araç satış ilanlarıyla çok cazip fiyatlara ve çok uygun koşullarda araç sahibi olabilme şansı veriyor. Vakıfbank’ın elinde bulunan araçların satışını gerçekleştirdiği bankadan araç satışları sayesinde hayalinizdeki araca kolayca sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Audi A3 2015 Araç Satışı

Vakıfbank satılık araçlar arasında bulunan 2015 model Audi A3 1.6 TDI otomobil modeli uygun başlangıç fiyatıyla İntego üzerinden satışa sunuluyor. Vakıfbank Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan otomobil 260 bin TL başlangıç bedeli ile ihale usulü satışa konulmuş durumdadır. Beyaz renkteki 2015 model otomobil için düzenlenen ihaleye teklif verilebilmesi amacıyla belirlenen teminat bedeli ise 13 bin TL olarak belirlenmiştir. 13 bin TL teminat tutarını Vakıfbank’a yatırarak, minimum 500 TL değerindeki artış ile teklifinizi oluşturabilirsiniz.

Vakıfbank BMW 420 D Coupe Araç Satışı İlanı

Vakıfbank’ın elinde bulunan otomobil modellerinden birisi olan 2014 model BMW 420 D Coupe model otomobilde henüz teklif bulunmuyor. Otomobil muhammen bedeli 380 bin TL olarak belirlenmiş olup, ilk teklifini almamış durumda olduğundan oldukça cazip fiyatlara BMW model araç sahibi olabilme şansını sağlıyor. Ankara’da bulunan otomobil için teminat bedeli ise 19 bin TL olarak belirlenmiş olup, otomobilin fiyatı için verilecek minimum teklif artış tutarı 500 TL olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Renault Traffic G Confort Hafif Ticari Araç Satışı

Bankanın elinde bulunan otomobil modelleri arasında hafif ticari sınıftaki araçlarda bulunuyor. Bu araçlar arasında en dikkat çekeni ise Renault markasına ait otomobil modelleridir. Kısa bir süre önce banka tarafından satış ilanı verilen 2012 model Renault Traffic G Confort 6M3 2.0 DCI hafif ticari otomobil modeli henüz ilk teklifini almamıştır. İlk teklif veren olmak için muhammen bedeli 78 bin TL olarak belirlenen ve 3 bin 900 TL teminat bedeline sahip hafif ticari araca minimum 250 TL tutarında artışlı teklifinizi oluşturabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!