Bankadan konut satışları, ev sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen ancak birikimi olmayanlar için kredi destekli bankadan konut satış ilanları ciddi bir kolaylık oluşturuyor. Gayrimenkul piyasasının çok altındaki fiyatlarda satışa çıkartılan konutlara, ihale usulüyle sahip olabilirsiniz. Vakıfbank’ın bankadan konut satışıyla sunduğu konut ihalelerine hemen teklifinizi verebilir ve uygun geri ödeme koşullarından faydalanarak ev sahibi olabilirsiniz.

Vakıfbank Gaziosmanpaşa’da Daire 266.000 TL

Vakıfbank tarafından İntego aracılığıyla ilana çıkartılan İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesindeki daireye hemen teklifinizi verebilirsiniz. Gaziosmanpaşa ilçesinin Yeni mahallesinde bulunan apartman dairesi, bulunduğu binanın giriş katında yer alıyor. 1+1 mimari özelliğe sahip olan daire 109 metrekarelik kullanım alanına sahiptir.

Ziraat Bankası'nda Hesabınız Varsa Bu Duyuru Sizi de İlgilendiriyor, Listede Adı Olanların Paraları Sıfırlanıyor Ziraat Bankası'nda Hesabınız Varsa Bu Duyuru Sizi de İlgilendiriyor, Listede Adı Olanların Paraları Sıfırlanıyor

Vakıfbank tarafından satışa çıkartılan konut 266.000 TL başlangıç bedeliyle satışa sunuluyor. Apartman dairesine teklif verebilmek için öncelikle Vakıfbank konut satış hesaplarına daire özelinde belirlenen %5 oranındaki teminat bedelini yatırmalısınız. 13.300 TL tutarındaki teminat bedelini yatırdıktan sonra Vakıfbank İntego sistemine kayıt olup, teklifinizi iletebilirsiniz. İhale son tarihine kadar en yüksek teklifi vererek, konuta Vakıfbank ev kredisi desteğiyle sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Ankara Mamak’ta 94 Metrekare Daire 200.000 TL

Vakıfbank’ın Ankara’da bulunan apartman dairesi için İntego üzerinden ihaleye katılım sağlayabilirsiniz. Ankara’nın Mamak ilçesi Aşık Veysel Mahallesinde bulunan binanın giriş katındaki daire 200.000 TL muhammen bedelle satışa sunuluyor. 2+1 mimari özelliğinde ve 94 metrekarelik kullanım alanına sahip olan giriş katındaki apartman dairesi için hemen teklif verebilirsiniz.

Vakıfbank’ın 94 metrekarelik giriş katındaki apartman dairesi için 200.000 TL başlangıç bedeli uygulaması bulunuyor. 200.000 TL’lik başlangıç bedeli üzerinden Ankara’daki daire için %5 oranında teminat bedelini yatırmalısınız. Teklif verebilmek için 10.000 TL tutarındaki teminat bedelini ilgili Vakıfbank hesaplarına yatırabilirsiniz. Teminat bedelini yatırdıktan sonra konut ihalesi son satış tarihine kadar teklif verebilirsiniz. Teklifinizden yüksek yeni teklif geldiği takdirde sizde yeni teklif oluşturabilir ve ihale son teklif tarihi itibariyle en yüksek teklife sahip olarak, konuta sahip olabilirsiniz. Üstelik Vakıfbank konut satışında uygun koşullardaki ev kredisi fırsatından da faydalanabilirsiniz.