Türkiye'de artan ev kiraları milyonlarca vatandaşların en büyük derdi durumunda. Hal böyle olunca kişiler kira ödemek yerine ev sahibi olmayı daha mantıklı buluyor ancak konut kredilerinin faiz oranları bu sefer de herkesi kara kara düşündürüyor. Bu noktada birçok banka elini taşın altına koyuyor ve bünyesinde bulundurduğu evleri, arabaları, arsaları, işyerlerini ya da taşınmazları satışa sunuyor. Teklif yöntemiyle satın alabileceğiniz bu taşınmazlarda KDV olmadığı ve satış fiyatını ekspertizler belirlediği için piyasanın neredeyse yarısına satılıyor. Bugün sizlerle birlikte Vakıfbank'ın satışa sunduğu evler ve bu evlere özel oluşturduğu kredi fırsatlarına bakacağız. 120 aya varan vadeleri ve %1,37'den başlayan faiz oranlarıyla kira öder gibi ev sahibi olmak artık rüya değil!

Vakıfbank'tan Piyasanın Yarı Fiyatına Evler!

Bildiğiniz gibi ister özel bankalar olsun, isterse de devlet bankaları olsun, bankacılık sisteminde müşterilerin ödenmeyen kredi kartı ya da kredi borçları hacizlerle alınıyor. Kişiler ipotek yaptırdığı evleri ya da araçları bankalara borçları karşılığında vermek zorunda kalıyorlar ancak bankalar da tabii oldukları bankacılık kuralları gereğince bünyelerinde taşınmaz ya da araç bulunduramıyor. Bu nedenle de ipoteklerle ya da hacizlerle aldıkları konutları bir an önce elden çıkartmak zorunda kalıyorlar.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Konutların satışı hususunda da ekspertizler devreye giriyor ve satılacak evin değerini belirliyor. Sonrasında da belli web siteleri üzerinden bu satışlar teklif usulüyle belirlenmiş oluyor. Eğer siz de Vakıfbank'tan ev satın almak istiyorsanız, web sitelerini ziyaret ederek istediğiniz konut, araç, arsa, işyeri ya da taşınmaza teklif verebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank, kendisinden konut, araç, arsa, işyeri ya da taşınmaz alan kişilere özel bir kredi ürünü çıkartmış durumda.

Vakıfbank'ın Özel Kredi Fırsatı Sayesinde Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun!

Vakıfbank'ın satışa sunduğu konutları satın alırsanız 120 aya varan vadelerle ve %1,37'den başlayan faiz oranları sayesinde hem piyasının yarı fiyatına ev almış oluyorsunuz hem de bu evleri kira öder gibi ödemeye başlıyorsunuz.  Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı ürünle vatandaşların yüzünü güldüren Vakıfbank'ın web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi alma şansına sahipsiniz.