Alışveriş hepimizin tutkusu. Özellikle de internetten alışveriş yaygınlaştığından beri hepimiz tüm ihtiyaçlarımızı hatta daha fazlasını internetten almayı tercih ediyoruz. Ancak alışveriş esnasında para yetmeyince, bugün alıp yarın ödeyeyim deme şansımız ne yazık ki olmuyor. Hal böyle olunca da ya hızlı bir şekilde para bulmak, ya da alışverişi yarım bırakmak durumunda kalıyoruz.

Yarım kalan alışverişler kadar üzücü çok az şey olduğunu bilen Vakıfbank, bu soruna son derece yenilikçi bir çözüm sunuyor. N11'de, ödeme sayfasından ayrılmadan başvurabileceğiniz Anında Dijital Kredi ve Anında Dijital Taksitli Ek Hesabı  tanıtıyor. Peki nedir bu Anında Dijital Kredi ve Anında Dijital Taksitli Ek Hesap?

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Anında Dijital Kredi Nedir? Nasıl Başvurulur?

vakıfbank anında dijital kredi-1

Anında Dijital Kredi, N11 alışverişlerinizde paranızın yetmemesi durumunda, ödeme sayfasından ayrılmadan saniyeler içerisinde başvurup, alışveriş tutarınızı ödeyebileceğiniz bir kredidir. Vakıfbank'a ait herhangi bir sisteme giriş yapmaksızın, N11 üzerinden kullanılabilir. Bu kredi için, N11'den alacağınız ürün veya ürünleri seçtikten sonra, ödeme sayfasında "Anında Dijital Kredi ile Öde" seçeneğine tıklamak yeterlidir. Bu işlemden sonra vade süresi seçilir ve sözleşmeler onaylanır. Onaylanan krediniz, öncelikler Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına, sonra da 3D ödeme onayı ile üye iş yeri hesabına aktarılır ve böylece alışveriş tamamlanır.

Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Nedir? Nasıl Başvurulur?

vakıfbank bankomat

Anında Dijital Taksitli Ek Hesap, vadesiz mevduat hesabınızda para olmadığı anlarda kullanıp, sonrasında taksit taksit ödeyebileceğiniz kredili bir hesap türüdür. Alışveriş esnasında bu kredili hesabı kullanmak için, Masterpass üyesi internet sitesinden alacağınız ürünü seçtikten sonra, ödeme sayfasında "Vakıfbank Bankomat Kart" seçeneğini seçmek yeterlidir.  Eğer Bankomat Kartınız Masterpass'e kayıtlı değilse, kayıt işlemini ödeme sayfasından çıkmadan halledebilirsiniz. Bu seçimin ardından şayet yeterli Ek Hesap limitiniz varsa, size uygun vade seçeneğini işaretleyip alışveriş tutarınızı ödeyebilirsiniz.

Ancak limitiniz yetersizse ya da bankomat hesabınıza tanımlı bir ek hesap limitiniz yoksa, Vakıfbank Mobil ya da internet bankacılığı üzerinden Başvurular> Ek Hesap Başvuru/Limit Artırma menüsünü kullanarak bankomat kartınıza ek hesap limiti tanımlayabilir ya da mevcut limitinizi artırabilirsiniz. İşlemin onaylanmasının ardından tutar öncelikle Masterpass ödeme sistemine kayıtlı bankomat hesabına, ardından da alışveriş yapılan Masterpass üyesi iş yeri hesabına aktarılır. Size de hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarmak kalır.