Dijital krediyle artık ihtiyaçları değil ödemeleri ertelemek mümkün oluyor. Vakıfbank, 2022 yaz döneminde acil ihtiyaçlarınız için anlaşmalı e-ticaret platformlarında yapacağınız alışverişlerinizin ödemesine dijital kredi sunuyor. Vakıfbank %0 faizli dijital faizsiz krediyle hem alışverişinizi taksitlendirebilir hem de çok uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz. İşte Vakıfbank’ın n11.com alışverişlerinize özel %0 faizli dijital ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları!

Vakıfbank %0 Faizli Dijital Kredi

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank ile en popüler e-ticaret platformu N11 arasındaki anlaşmayla artık ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Vakıfbank’ın n11.com’a özel dijital kredisi %0 faiz ve çevrimiçi başvuru imkanıyla tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilmenize ve ödemelerinizi erteleyebilmenize yardımcı oluyor.

Vakıfbank %0 faizli dijital krediyi hemen n11’deki sepetinizin ödeme ekranında kullanabilirsiniz. Böylelikle sepetinizden ayrılmadan dakikalar içerisinde sepet tutarınız kadar dijital krediyi %0 faizle kullanabilirsiniz. Üstelik 36 aya varan vade desteğiyle birlikte faizsiz dijital kredinin ödemelerini çok daha uygun koşullarda gerçekleştirebilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Vakıfbank faizsiz dijital krediyi kullanmak için tek yapmanız gereken n11.com’daki sepetinizin ödeme sayfasındaki ödeme seçeneklerinden “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini seçmektir. Bu şekilde anında kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz. Yönlendirildiğiniz ekranda 36 aya varan vade desteğinden yararlanarak, vade seçiminizi yapabilirsiniz. Vade seçiminizi de tamamladıktan sonra dijital kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız başvurular anında değerlendirilerek, yanıtlanır. Böylelikle onaylanan dijital kredi bakiyeniz öncelikle Vakıfbank Bankomat hesabınıza aktarılır. Masterpass kayıtlı olan Bankomat hesabınızdan ödeme işlemi 3D Secure güvenli ödeme altyapısıyla yapılır. Bu şekilde dakikalar içerisinde acil ihtiyaçlarınız için kredinizi Vakıfbank’tan kullanmış olursunuz.

Vakıfbank Dijital Taksitli Ek Hesap ile Ödeme İmkanı

N11’de yapacağınız alışverişlerinizde ödeme işlemini Vakıfbank dijital ek hesap ile de yapabilirsiniz. Vakıfbank’ta ek hesabınız bulunmuyor ise yine n11 ödeme ekranında  “Vakıfbank Taksitli Hesap” ile öde seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu işlemden yararlanabilmek için Vakıfbank Mobil veya Vakıfbank İnternet Şubesi kanallarından anında taksitli ek hesap başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan taksitli ek hesap başvurunuz ile de n11’deki ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik taksit imkanı ile tüm ihtiyaçlarınızı mali yük oluşturmadan, uygun ödeme koşullarıyla karşılaşmış olursunuz.