Vakıfbank, Worldcardınızla yapmış olduğunuz harcamalarınızın ardından ekstrenizi erteleyerek geri ödemelerinizi esnetmenize yardımcı olacak bir teklif sunuyor.

Vakıfbank’ın ekstre erteleme teklifi sayesinde kredi kartınızın son dönem ekstre borcunun asgari tutarını ödedikten sonra kalan kısmı erteleyebilirsiniz. Kalan borç tutarını ise işlem tarihinden başlayarak aylık %1,64 faiz oranı karşılığında tam 3 ay erteleme olanağına sahip olabilirsiniz. Üstelik de 12 ay taksitlendirme avantajı ile.  

Vakıfbank Ekstre Erteleme

VAKIF

Vakıfbank’ın Worldcard kullanıcılarına sunmuş olduğu ekstre erteleme hizmetinden faydalanabilmeniz için, son dönem ekstre hesap kesim tarihiniz ile son ödeme tarihinden en geç 1 gün öncesine kadar, talepte bulunmanız gerekir.  Ayrıca bu hizmetten yararlanabilmeniz için talepte bulunmanızın ardından en geç 1 gün öncesinde, ekstrenin en az asgari tutarını ödemiş olmanız gerekiyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Gerekli Şartlar

vakıfbank 3

  • Yasal mevzuat gereği kampanya dahilinde olunsa da bazı durumlarda taksitlendirme yapılması mümkün değildir. Taksitlendirme uygulanmayacak alanlardan bazıları; bireysel kredi kartı ile yapılabilecek telekomünikasyon ve doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılmış olan harcamalar, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik ve ofis malzemesi gibi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerdir.
  • Yine yasa gereği taksit sayısı üst sınırı olan sektörlerden yapılan işlemlerin olduğu ekstre borcuna, yalnızca üst sınır kadar taksit yapılabilir.
  • Kart ekstrenizde bulunan vade farklı taksitli işlemlerde, peşine taksit durumlarında, işlem ertelemelerinizde ve er türlü yapılandırma işlemlerinde erteleme yapılamaz.
  • Bankanın sunmuş olduğu ekstre erteleme hizmetinden yapılandırmalı kartlar yararlanamazlar.
  • Ekstre erteleme işlemi sınırlı bir işlem olup, kart bazında yıl içerisinde en fazla 9 kez, ardışık olarak da yine en çok 9 kez yararlanabilirsiniz.
  • Ekstre erteleme işlemleri sadece TL ekstreleri için yapılabilir.
  • Ekstre erteleme hizmetinden yararlanabilmek için bir dönem ve üzeri gecikmenizin olmaması gerekir. Aksi takdirde erteleme imkanından yararlanamazsınız.
  • Ertelemesi yapılmış ekstreniz için yeniden erteleme talebinde bulunamazsınız.
  • Ekstre erteleme işlemleriniz içinse, VakıfBank Mobil, Vakıfbank İnternet Bankacılığı, 08502220724 Çağrı Merkezi, SMS ya da size en yakın Vakıfbank şubesini kullanabilirsiniz. SMS yoluyla taksitlendirme talebinde bulunmak için TAKSİTLENDİR yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve talep ettiğiniz taksit sayısını ekleyerek 5724’e gönderebilirsiniz.
  • Ekstre erteleme işleminizi isterseniz aynı gün içinde iptal edebilirsiniz.