Bitmek bilmeyen tüm masraflarınızı ertelemek yerine ödemelerinizi ertelemenizi sağlayan yeni bir kampanya Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank, tüm müşterilerine n11.com’da yapacakları alışverişleri için anında kredi desteği sunuyor. Vakıfbank n11 faizsiz kredi kampanyası sayesinde n11.com’daki alışverişinizin ödemesini faizsiz kredi kullanarak, yapabilirsiniz. Vakıfbank’ın n11 faizsiz kredi kampanyasıyla ilgili tüm merak edilenler haberimizde!

Vakıfbank n11.com Alışverişlerine Özel Faizsiz Kredi

Vakıfbank’ın alışveriş anında kullanılabilen anında kredi kampanyası sayesinde ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Vakıfbank ile n11 arasında yapılan yeni anlaşma kapsamında, Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformunda yapacağınız alışverişlerinizin masrafları için kredi desteğini Vakıfbank’tan alabilirsiniz. Vakıfbank’ın anında ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde n11.com’daki alışverişlerinizde “Vakıfbank Anında Dijital Kredi” ve “Vakıfbank Taksitli Ek Hesap” kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Dijital Kredi Kampanyası

Vakıfbank tarafından anlaşmalı e-ticaret platformu n11.com’da yapacağınız alışverişleriniz için faizsiz anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Üstelik sepetinizi kapatmadan 7 gün 24 saat anında ihtiyaç kredisine başvurabilir ve anında onaylanan kredi limitinizle, sepet tutarınızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank’ın anında dijital kredi kampanyası ile n11.com’da alışveriş yapabilmek için ekstra bir işlem yapmanıza da gerek bulunmuyor.

E-ticaret platformunda sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme ekranında “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Böylelikle faizsiz kredi için istediğiniz vade sayısını 36 aya kadar sınırlı olacak şekilde seçebilirsiniz. Anında onaylanan ihtiyaç kredisi tutarı önce “Masterpass” ödeme sistemine kayıtlı olan Bankomat kart hesabına ve daha sonrasında da 3D Secure ödeme altyapısı ile iş yeri hesabına aktarılır. Böylelikle hiç yerinizden kalkmadan dakikalar içerisinde alışverişiniz için ihtiyaç duyduğunuz finansman desteğini faizsiz kredi ile sağlayabilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Kampanyası

Vakıfbank ile n11.com arasındaki anlaşma kapsamında alışveriş sepetinizin ödemesini kredi yerine Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Ek Hesap ile öde seçeneğini kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Ek hesabınızda tanımlı limit bulunuyorsa doğrudan oradan sepet tutarınızı karşılayabilirsiniz. Dijital ek hesap bakiyeniz yeterli değil veya ek hesabınız bulunmuyor ise yine alışveriş sayfasından ayrılmadan, başvurabilirsiniz. Ödeme ekranında yaptığınız başvuru anında değerlendirilir ve sonuçlandırılır.